Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bredlijs Kūpers un Džidži Hadida. (Foto: Sthanlee Mirador/Sipa USA/ Vida Press)

Bredlijam Kūperam neizdodas atjaunot attiecības ar meitas māti Irinu Šaiku, tāpēc viņš "met acis" uz Džidži Hadidu

Slavenības
2023. gada 11. oktobrī 06:49 2023. gada 11. oktobrī 06:49
  Jauns.lv
Izskanējušas runas, ka Holivudas aktieris Bredlijs Kūpers esot pievērsis uzmanību modelei Džidži Hadidai pēc tam, kad viņa mēģinājumi izlīgt ar bijušo draudzeni un savas meitas māti Irinu Šaiku cietuši neveiksmi.

Filmas “Maestro” zvaigzne, šķiet, atteicies no mēģinājumiem atgūt krievu izcelsmes modeli pēc tam, kad viņa uzsākusi romantiskas attiecības ar bijušo amerikāņu futbola spēlētāju Tomu Breidiju, un tagad aktieris “izklaidējas” ar Hadidu. Par to raksta slavenību žurnāls “People”.


Kāds informācijas avots publikācijā pastāstījis par to, ka Bredlijs Kūpers un Džidži Hadida satiekoties, taču pagaidām tas neesot nopietni. Tomēr pastāvot iespēja, ka šīs attiecības “progresēs”.

“Viņiem kopā ir jautri,” par Kūperu un Hadidu izteicies paziņa. “Viņa ir neatkarīga, ļoti aizņemta, un viņas dienas ir piepildītas ar pienākumiem, tāpēc es neredzu, ka tagad uzreiz kaut kas nopietns varētu sanākt, ja vispār varētu.”

Paziņa minējis, ka supermodelei, kura ir māte meitai, kas kopīga ar bijušo draugu Zeinu Maliku, jau “kādu laiku ir simpātijas [pret Kūperu]”.

Tāpēc pastāv cerības, ka viņu “gadījuma rakstura” romāns varētu pāraugt ilglaicīgās attiecībās. Avots norādījis, ka Hadidai varētu interesēt kas vairāk par vienkārši draudzību ar Kūperu, kuram ir kopīga meita ar bijušo draudzeni modeli Irinu Šaiku.

Publikācijā teikts: “[Viņiem ir] kopīgas intereses, tāpēc ir iespējams sagaidīt, ka attiecības varētu progresēt. Tagad tās šķiet ļoti ikdienišķas, bet viņiem abiem ir bērni, veiksmīga karjera, aizņemta dzīve un viņi saprot, kāda ir dzīve šajās aprindās. Tas ir jauki... un tajā ir pievilcība.”

Saistītās ziņas

Hokejists Kianu Rīvss un airētājs Bredlijs Kūpers - viņi gribēja būt sportisti, bet kļuva par aktieriem
Irina Šaika pirmo reizi pēc šķiršanās publiski izteikusies par Bredliju Kūperu
Parādās visai ticama versija, kas vainojams pie Irinas Šaikas un Bredlija Kūpera šķiršanās 22

Par Holivudas aktiera un supermodeles dēku runas parādījās pēc tam, kad abi kopā redzēti, pametam slavenību iecienīto restorānu “Via Carota” Vestvilidžas apkaimē Ņujorkā.

Dažas dienas vēlāk, aizvadītajā svētdienā, pāris atkal redzēts kopā. Šoreiz viņi kopā apmeklējuši pusdienas un no restorāna prom devušies vienā automašīnā, kam pie stūres sēdējis Kūpers.

Citi šobrīd lasa

Krievijā spēlējošajiem hokejistiem sociālajos tīklos uzrodas "simtiem aizstāvju" 3
VIDEO: pie Šķirotavas stacijas no sliedēm noiet vilciens ar Krievijas graudiem 3
Krievi grib atstāt britus bez slavenā “fish and chips”
Pievienot komentāru