Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Viljams šā gada 19. septembrī Ņujorkā. (Foto: Pool/ABACA/Shutterstock/ Vida Press)

Neviena neatpazīts, princis Viljams devies rīta skrējienā pa Ņujorku

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
20. septembrī 15:05 2023. gada 20. septembrī 15:05
  Jauns.lv
Velsas princis Viljams devies divu dienu vizītē uz Ņujorku, kur reklamējis sevis dibināto “Earthshort” balvu ceremoniju, kurā godina cilvēkus par paveikto vides aizsardzībā. Šogad ceremonija notiks 7. novembrī Singapūrā.

Otro dienu Ņujorkā – 19. septembrī – princis Viljams sācis ar rīta skrējienu Centrālparkā. Princi pavadījuši viņa drošības cilvēki, taču Viljamam izdevies palikt citu Ņujorkas rīta skrējēju neatpazītam.


41 gadu vecais Velsas princis par slepeno rīta skrējienu pats pastāstījis viesnīcā “Plaza Hotel” notikušajā “Earthshot” balvas inovāciju samitā, sarunājoties ar iepriekšējo uzvarētāju Vaitiju Kovanu.

Viņa pajautāja: “Vai tā ir taisnība? Vai šorīt jūs devāties skriet uz Centrālparku?”, uz ko princis atbildēja: “Tā bija, Vaitija, jā. Nolēmu pievienoties ņujorkiešu ordām, kas veic savu rīta rituālu.”

Runājot par savu rīta skrējienu, Velsas princis piebilda: “Bija brīnišķīgi pamosties Ņujorkā saulainā rītā, nevis lietū, kas mums bija vakar. Šorīt bija tik jauki paelpot svaigu gaisu.”

Sarunas laikā princis Viljams arī atcerējās pēdējo reizi, kad bija Ņujorkā, sakot: “Ir brīnišķīgi te atgriezties. Manuprāt, 2014. gads bija pēdējā reize, kad es šeit viesojos.”

Viņš ar sievu Keitu Midltoni savu pirmo oficiālo ASV vizīti uzsāka 2014. gada decembrī Ņujorkā. Pāris apmetās “Carlyle Hotel” viesnīcā Manhetenā un savas viesošanās laikā apmeklēja 11. septembra memoriālu un muzeju, noskatījās basketbola spēli starp Bruklinas “Nets” un Klīvlendas “Cavaliers”, un vakariņoja Metropolitēna mākslas muzejā.

“Earthshot” balvas inovāciju samita laikā Velsas princis paziņoja 15 šī gada balvu finālistus, no kuriem tikai pieci tiks apbalvoti svinīgā ceremonijā Singapūrā šā gada 7. novembrī.

Princis apliecināja, ka pats personīgi novembrī dosies uz Singapūru un piedalīsies balvu pasniegšanā.

Šī būs trešā “Earthshot” balvu ceremonija. Pirmā notika 2021. gadā Londonā, bet 2022. gadā – Bostonā. Princese Ketrīna nepievienojās Viljamam braucienā uz Ņujorku, taču viņa kopā ar vīru dosies uz balvu pasniegšanas ceremoniju Singapūrā novembrī.

Citi šobrīd lasa

Eiropa sāk cīņu pret ātro modi: aizliegs iznīcināt nepārdotos apģērbus un apavus
Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
No ministra padomnieka līdz nodevējam. Kas zināms par Ukrainas Drošības dienesta likvidēto Iļju Kivu, kurš savā nāves dienā aicināja Zelenski pakārties?
Pievienot komentāru