Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Kaspars Daugaviņš skumst, ka hokeja čempionātā klāt nebija tētis

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
28. augustā 10:22 2023. gada 28. augustā 10:22
 
Šovā "Slavenības. Bez filtra" Katrīne Vasiļevska ir devusies satikt savu brālēnu - Latvijas ledus hokeja izlases kapteini Kasparu Daugaviņu.

Sarunā Daugaviņš pastāsta par piedzīvotajām emocijām, atgriežoties mājās, kur viņu un visu komandu pie Brīvības pieminekļa sagaidīja fanu tūkstoši. Ar asarām acīs Daugaviņš atzīst, ka viņa tētis būtu bijis priecīgs piedzīvot šo brīdi kopā ar viņu.


Mūsu hokeja izlase šajā pavasarī ikvienam Latvijas iedzīvotājam dāvināja patiesas prieka emocijas, izcīnot bronzas medaļas pasaules čempionātā. Komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš vienmēr pēcspēļu intervijās un sporta studijās ir nelokāms un nosvērts savās emocijās, taču šis turnīrs lika emocijām kāpt pāri malām.

“Asaras bira arī no tā, ka es zinu, tētis palīdzēja visam šim sapnim iet cauri, un bija žēl, ka viņš to dzīvē nepiedzīvoja. Viņš bija liela daļa no manas karjeras, tas bija īpašs moments," par tēti Armandu, kas darbojies gan kā Piņķu hokeja halles direktors, gan "Dinamo Rīga" tehniskais menedžeris, saka Kaspars.

Citi šobrīd lasa

Vai vegānisks uzturs patiešām ir veselīgāks nekā gaļas ēšana? Zinātniekiem ir atbilde 6
Režisore Indra Roga: "Es nezinu gandrīz nevienu kultūras cilvēku, kurš nedzīvotu pusbadā"
Rakstniece Dace Rukšāne nēsā somiņu ar izbrīnītām acīm 1