Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: ar vērienu izskan "Mesa" un "Gacho" lielkoncerts Mežaparkā 

Mūzika
2023. gada 20. augustā 07:53 2023. gada 20. augustā 07:53 | Papildināts, 2023. gada 20. augustā 04:59
  Jauns.lv
Sestdienas, 19. augusta, vakarā Mežaparka Lielajā estrādē apmēram 20 tūkstošu klausītāju klātbūtnē izskanējis mūzikas projektu "Mesa" un "Gacho" lielkoncerts "25 gadi mūzikas", kas iezīmēja mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves.


Šī bija pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – "Mesa" un "Gacho", redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot vienam otru uz vienas skatuves - viena koncerta ietvaros.

Lielkoncertā kā īpašie viesi piedalījās arī leģendārā hiphopa grupa S'T'A, kas uzskatāma par vienu no stūrakmeņiem šīs kultūras aizsākumam Latvijas mūzikā.

Tas gan bija tikai viens no pārsteigumiem, jo dažādās kompozīcijās GACHO un MESA projektiem uz skatuves pievienojās arī Pēteris Upelnieks, apvienība "Laika Suns", Justs un kulminācijā fanu aprindās tik iemīļotās dziesmas 'Vērtības' laikā uz skatuves kāpa pašmāju ikoniskā dziedātāja – Ieva Akuratere.

Kopumā koncertā ar instrumentālo un vokālo izpildījumu piedalījās vairāk nekā 20 mūziķi. Īpaši sirsnīgas izvērtās dziesmas '25' un 'Who Wanna Fly', kurās GACHO uz skatuves repoja kopā ar, iespējams, nākamo jauno reperu paaudzi – mazajiem puišiem Ralfu un Kārli.

Pats Gatis koncerta laikā vairākkārt uzsvēra, ka sajūtas ir grūti aprakstāmas un, visticamāk, apziņā šis notikums nosēdīsies tikai pēc dienas vai divām. Mežaparka koncerts bija līdz šim visapmeklētākais projektu GACHO un MESA koncerts. Patiesi vērā ņemama bija arī publikas iesaistīšanās un līdzi dziedāšana, vērtē koncerta rīkotāji.

Citi šobrīd lasa

Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
Pievienot komentāru