Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Artūrs Skrastiņš stilīgos apavos, Dārta Daneviča iedvesmojas no Vensdejas - Dailes teātra aktieru stils

Slavenības
2023. gada 1. oktobrī 06:50 2023. gada 1. oktobrī 06:50
  Žurnāls "Kas Jauns"
Uz Dailes teātra 104. sezonas svinīgo atklāšanas sarīkojumu aktieri bija saposušies vasarīgi – dāmas kleitās un tērpos, kungi uzvalkos un brīvā stila ērtos apģērbos.

Artūram Skrastiņam stilīgi apavi


Aktieris Artūrs Skrastiņš bija tērpies ērtā brīvā laika uzvalkā, ko papildināja ar stilīgām ērtām vasaras kurpēm no zīmola "Vivobarefoot".

Tieši šos apavus, ar rokām darinātus Etiopijā, zīmols laidis klajā par godu leģendārajam amerikāņu māksliniekam, astoņdesmitajos tik ļoti populārajam neoekspresionistam Žanam Mišelam Baskjā. Šādi apavi internetā nopērkami par aptuveni 145 eiro.

Dārta Daneviča iedvesmojas no Vensdejas?

Aktrise Dārta Daneviča vienmēr izceļas ar gaumi un stila izjūtu. Šoreiz uz sezonas atklāšanas sarīkojumu viņa bija izvēlējusies tvīda minikleitu no franču modes zīmola "Sandro".

Šobrīd šo kleitu, kuras cena esot 325 eiro, internetā var iegādāties ar patīkamu atlaidi – nu tā maksā 195 eiro. Modīgajai kleitai aktrise pieskaņojusi lofera stila apavus un īsās zeķītes. Un ļoti jo ļoti šis tērps atgādina tādu, kādu mugurā labprāt vilktu Vensdeja no nesen tik ļoti populārā "Netflix" seriāla.

 

Citi šobrīd lasa

No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 9
Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi