Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Mesa” izdod jaunu dziesmu un gatavojas lielkoncertam

Mūzika
2023. gada 1. augustā 12:42 2023. gada 1. augustā 12:42
  Reklāmas projekts
Šodien, 1. augustā mūzikas projekts “Mesa” izdod jaunu dziesmu - “Mūsu kārstākā nedēļa Parīzē” un aicina uz līdz šim nebijušas programas lielkoncertu – uz vienas skatuves būs dzirdami Mesa un Gacho skaņdarbi.

"Atšķirībā no citām dziesmām, kuras mēs aizvedam pie klausītāja, šī dziesma ir savdabīga ar to, ka tā “atnāca” pie mums caur melodiju, ar gatavu ideju un  tēmu, arī ar pilnīgi skaidru videoklipa domu,” stāsta Gatis Irbe. “Jau no pirmajiem akordiem un spēlēšanas manieres bija skaidrs - tā būs par Franciju, būs jālido turp un jāiemūžina ceļojums video, un, savukārt, pēc ceļojuma taps dziesmas teksts par piedzīvoto. Paldies Tomam un Sandijai par šo avantūru!"


Dziesmas pirmās idejas skice radās dziesmu rakstīšanas sesijā Somijā, kurā piedalijās Gatis un komandas biedrs Kaspars Jansons kopā ar vairākiem Somijas autoriem un producentiem. 

Dziesmas video filmēšana notika Parīzē, vērīgākie video skatītāji varēs atrast arīdzan vienu lokāciju no Latvijas, tepat Liepājā, kas vizuāli un pēc savas noskaņas ļoti atgādina Parīzes romatiskās noskaņas: “Paldies Mikum Fominam un "Cafe Antikvariāts" Liepājā par viesmīlību, kur atkal varējām izjust Parīzes noskaņas."

19. augustā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un GACHO lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves. Šī būs pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – Mesa un GACHO,  būs redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot vienam otru uz vienas skatuves -  viena koncerta ietvaros.  Koncerta īpašie viesi S.T.A. 

Biļetes uz "Mesa" koncertu ir pieejamas visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā, kā arī t/c “Spice” informācijas centrā. 

Citi šobrīd lasa

Vīrietis Itālijā nopērk lētu māju un atrod tajā "lielus pārsteigumus"
Silvestrs Stallone brīdina citus aktierus: "Nedariet to!"
"Mīļā, paskaties pasē, sievietēm pēc 50 gari mati nepiestāv!" Friziere par matu kopšanu un stereotipiem
Tēmas: Mesa, Gatis Irbe
Pievienot komentāru