Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: mieram Ukrainā veltītais "Laima Rendezvous Jūrmala" festivāls ir noslēdzies

Mūzika
2023. gada 31. jūlijā 12:24 2023. gada 31. jūlijā 12:24
  Jauns.lv
Svētdien, 30. jūlijā, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā noslēdzās festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala". Dziedātājas draugi, kā arī citi pasākuma viesi devās baudīt skatuves zvaigznes koncertu.

Dzintaros izskanēja Laimas Vaikules festivāls. Trešajā un noslēdzošajā vakarā uz skatuves kāpa Marija Naumova, Intars Busulis, grupa "DaGamba", Vera Brezhneva un citi Laimas Vaikules muzikālie draugi.

"Laima Rendezvous Jūrmala 2023" festivāla pēdējā diena. (Foto: Juris Rozenbergs/Jauns.lv )

Šogad visas festivāla dienas skatītājus priecēja daudzi talantīgi pašmāju mākslinieki, piešķirot vēl vairāk spilgtuma un krāšņuma festivāla programmai, kas ir kļuvis par īstu muzikālo notikumu Latvijas kultūras dzīvē.

Laima Vaikule saka: "Esmu priecīga redzēt tik daudz talantīgu Latvijas mākslinieku savā festivālā. Mēs vienmēr cenšamies skatītājiem piedāvāt labāko, un es lepojos ar mūsu vietējiem māksliniekiem. Šogad ir īpaši svarīgi apvienoties un atbalstīt Ukrainas radošo enerģiju, un es priecājos, ka mūsu festivāls kļūs par platformu izpausmei un atbalstam Ukrainai tik grūtā laikā."

"Laima Rendezvous Jūrmala" sadarbībā ar Ziedot.lv izveidoja ziedojumu projektu un ziedojumu tālruni, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas cietuši no kara un devušies bēgļu gaitās. 

Citi šobrīd lasa

FOTO: draugu, radu un kolēģu lokā reperis Gustavo prezentē savu autobiogrāfiju
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2
FOTO: Hermanis JRT atklāšanas pasākumā neskopojas ar komplimentiem: "Atjaunotā ēka ir mākslas darbs!" Smaida arī aktieri, bet kā tur izskatās?
Pievienot komentāru