Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO&FOTO: Galkins un Pugačova bauda publikas mīlestību Vaikules festivālā

Slavenības
2023. gada 29. jūlijā 00:03 2023. gada 29. jūlijā 00:03
  Jauns.lv
Šodien, 28. jūlijā, Dzintaru koncertzālē noritēja Laimas Vaikules organizētā festivāla «Laima Rendezvous Jūrmala» koncerts. Pasākumu pagodināja arī augsti viesi - par Krievijas estrādes karalieni dēvētā Alla Pugačova un Maksims Galkins.

Uz festivāla norises vietu slavenību pāris ieradās melnā busiņā. Tā kā laikapstākļi festivāla viesus piektdienas vakarā nelutināja un lija lietus, Galkins gudru domu uz festivālu bija paķēris līdz lietussargu – viņš protams galanti parūpējās Pugačova neizlītu.


Slavenības pie Dzintaru koncertzāles sagaidīja festivāla nama māte Laima Vaikule, un augstie viesi tiek pavadīti koncetrzālē, kurā pulcējās pārējie koncerta viesi.

Slavenību parādīšanās izraisīja mērenu satraukumu  - daudzie Galkina un Pugačovas fani nemistinājās un metās apsveikt slavenības, fotografējās un priecājās par iespēju būt tikt tuvu Krievijas šovbiznesa augstākās raudzes zvaigznēm. Koncerta laikā Alla Pugačova un Maksims Galkins rāmi baudīja uzstāšanos un kopumā izskatījās apmierināti ar pasākuma apmeklējumu.

Citi šobrīd lasa

Bijusī "Playboy" modele vairs neuzdrošinās iziet no mājām — iemesls visnotaļ kutelīgs 1
FOTO: "Lidl" atklājis savu 30. veikalu Latvijā; pirmais apmeklētājs rindā gaidījis kopš pusnakts 2
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2
Pievienot komentāru