Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: slavenību vizāžiste Jana Kozlova dod padomus, kā pareizi iekrāsot uzacis

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
25. jūlijā 11:11 2023. gada 25. jūlijā 11:11
  Jauns.lv
Multimākslinieks Kašers uz raidījuma "Stila patruļa" pārvērtībām aicinājis aktrisi Līgu Zeļģi, kurai palīgā nāk slavenību vizāžiste Jana Kozlova, kas atklāj vērtīgus padomus, kā iekrāsot pat visgaišākās un nepaklausīgākās uzacis.

"Runājot par to, kā uzacis uzzīmēt vienādas, princips ir ļoti vienkāršs – viss jādara simetriski un pakāpeniski. Ja jūs vispirms uzzīmēsiet vienu uzaci un pēc tam otru, ir ārkārtīgi maza iespēja, ka tās sanāks vienādas, jo mēs visi esam asimetriski,” atgādina vizāžiste.


Lai panāktu maksimāli vienādu uzacu efektu, vispirms nepieciešams pāris svītriņas ievilkt uzacs sākumpunktā, koncentrējoties uz apakšējo malu, savukārt, kad tas izdarīts, jāiezīmē uzacs augstākā punkta apakšējā mala. Visbeidzot, lai iezīmētu uzacs beigu līniju, vizāžiste iesaka ņemt vērā faktu, ka mūsu uzacs līnija atkārto skropstu līnijas formu.

“Galvenais, nezīmējiet nekādas kantītes un atcerieties - ja uzacs virziena maiņas zona tiek piepacelta uz augšu, tas sejas ovālam dod liftinga efektu," brīdina Jana.

Citi šobrīd lasa

Atklātas karalienes Kamillas patiesās jūtas pret Hariju un Meganu 1
Skumji skatīties. Brūsa Villisa meita publisko video ar smagi slimo tēti
VIDEO: pirmie kadri ar Ukrainas frontē zaudēto "Leopard" tanku