Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Linda Leen un Laura Vizla. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Linda Leen mulsina nepazīstamos, Porziņģa draudzenei biedējošs stāsts - ko pašmāju slavenības atklāj soctīklos

Slavenības
2023. gada 21. jūlijā 12:12 2023. gada 21. jūlijā 12:12
 
Ar jaunumiem savā dzīvē, novērojumiem, pārdomām un vienkārši jokiem soctīklos dalās arī sabiedrībā zināmi ļaudis.

Porziņģa draudzenei biedējošs stāsts


Sociālo tīklu satura veidotāja un basketbolista Kristapa Porziņģa draudzene Laura Vizla dalījusies ar biedējošu stāstu, kas viņu nesen piemeklējis.

Proti, komentējot video, kurā redzams, ka kāds autovadītājs haotiski un bīstami brauc pa šoseju, Laura raksta, ka arī viņai bijusi saskarsme ar šādu šoferi un teju notikusi pat avārija, kad vadītājs iebraucis pretējā joslā.

Kristaps Zutis meklē darbu

Bokseris Kristaps Zutis nonācis diezgan nopietnu pārdomu priekšā – bokss esot beidzies, ar līgavu Elīnu vairs nepiedalīsies raidījumā "Slavenības. Bez filtra", esot jāsāk meklēt darbs.

Komentāros viņam iesaka doties strādāt uz policiju, bet Kristaps atbild, ka viņu tur neņemot. Izskanēja arī ierosinājums strādāt par ogu lasītāju, uz ko Kristaps atbildēja, ka esot bijis Anglijā pusgadu un vairs nekad ogas nelasīšot. Trenēt cilvēkus viņš arī negribot – jo tad no rīta līdz vakaram būtu jāatrodas sporta zālē.

Raimonds Elbakjans ar meitu apskata Bejonsu

Ielu kultūras un sporta kustības "Ghetto Games" līderis Raimonds Elbakjans devies aizraujošā piedzīvojumā kopā ar savu meitu Adrianu uz Varšavu, kur izbaudīja pasaulslavenās dziedātājas Bejonsas koncertu.

Raimonds saka – viņa kopā ar savu komandu uzlikusi jaunu kvalitātes un šovu latiņu, ko tādu viņš vēl nav bijis redzējis. Raimonds gan tomēr arī piebilst, ka pietrūcis sirsnības un skaņas kvalitāte brīžiem esot bijusi briesmīga.

Ralfs Eilands grib kārtību

Mūziķis Ralfs Eilands ir nepielūdzams sabiedriskās kārtības jautājumos – viņš paziņojis, ka turpmāk, ja kāds sabiedriskās ēdināšanas vietā vienkārši aizņems galdiņu, neveicot nekādu pasūtījumu, šie cilvēki tagad var sagaidīt, ka pie viņu galdiņa blakus apsēdīsies Ralfs! Un droši vien – itin pikts!

Linda Leen mulsina nepazīstamos

“...un tad pēc 5min nāk mans paziņa, ko domāju, ka sveicināju…” Mēs varam tikai pieļaut, ka tam nejaušajam garāmgājējam nudien bija izdevusies diena, kad pavisam negaidīti viņu ļoti sirsnīgi sveicināja pati Linda Leen!

Citi šobrīd lasa

FOTO un VIDEO: kara otrajā gadadienā visā Latvijā notiek atbalsta pasākumi Ukrainai
55 gadu vecumā mūžībā devusies Daugavpils teātra aktrise Maija Korkliša
Krievijā spēlējošajiem hokejistiem sociālajos tīklos uzrodas "simtiem aizstāvju" 3