Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Jaunu hitu "Runā Rīga" ar Kaspara Rogas radītu videoklipu klajā laiž "Instrumenti"

Mūzika
2023. gada 29. jūnijā 13:25 2023. gada 29. jūnijā 13:25
  Jauns.lv
Pašmāju muzikālā apvienība "Instrumenti" sava talanta cienītājiem nodod dziesmu “Runā Rīga” un tās videoklipu, kura scenārija autors un režisors ir Kaspars Roga.

Kā portālu Jauns.lv informēja grupas pārstāvji, “Runā Rīga” ir “Instrumenti” svaigākais veikums un nākamā gada pirmajā pusē gaidāmā jaunā albuma priekšvēstnesis.


“Runā Rīga” mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Bīts radās spontāni, nemaz nedomājot, ka tas kļūs par kādas dziesmas pamatu. Tikai vēlāk tas neticami organiski satikās ar Marta Pujāta labu laiciņu atpakaļ rakstītu tekstu. Tās reizes, kad notiek šāda negaidīta saslēgšanās, nostiprina pārliecību, ka, lai arī katrs dzīvojamies savā nodabā, mēs visi viļņojamies kopīgā frekvencē un, acīmredzot, nu ir pienācis laiks jaudīgai enerģijas izlādei.”

Duets "Instrumenti". (Foto: Publicitātes foto)

Videoklipa idejas autors ir Kaspars Roga, kurš talantīgas radošās un tehniskās komandas sastāvā uzbūris, Instrumentprāt, lielisku “Runā Rīga” vizuālo stāstu. Komentē Jānis Šipkēvics: “Kaspars Roga mūziku jūt īpaši vizuāli. Viņam piemīt apbrīnojama spēja pārvērst dziesmas vārdus fantastiskos simbolos, melodiskās līnijas - vibrējošos attēlos. Un bildes ritms - tā prot tikai īsts bundzinieks! Šodien mums ir iespēja piedzīvot viņa talanta un augstākās meistarības krustpunktu.” Jāatzīmē, ka video piedalījušies arī Latvijas hiphopa grandi ansis, Gustavo un Ozols.

Foto: Publicitātes foto

“Runā Rīgā” režisors Kaspars Roga norāda: “Grupa “Instrumenti” allaž bijuši izaicinājumu pilni, un šī dziesma nav izņēmums. Pirmo reizi to noklausoties, kārtējo reizi biju patīkami pārsteigts par grupas radošajiem izaicinājumiem un risinājumiem mūzikā. Šķita tikai loģiski pastiprināt šo sajūtu arī videoklipā, pie kura kopā strādājām brīnišķīgā komandā, acīs mums visiem sprakšķēja kino mīlestības dzirkstele, kas tagad ir materializējusies jaudīgā klipā jaudīgai dziesmai! Paldies "Instrumentiem" par iespēju, komandai par izturību! Patīkamu skatīšanos, lai Rīga runā!”

Citi šobrīd lasa

Kamēr ģenerālis cīnās par "krievu pasauli" Ukrainā, izplatās skrejlapas ar viņa sievas kailfoto 4
Latvijas basketbolisti pirmā puslaika uzvar Slovākiju - bumba grozā varētu krist biežāk
Zelenskis: Ukraina zaudējusi 31 000 karavīru 1