Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Miķelis Rēdlihs tagad hokeja gudrībās apmāca Ozolnieku mazos ķiparus. Un viņš ir arī treneris Jelgavas novada meiteņu un sieviešu hokeja komandai. (Foto: Juris Vaidakovs)

"Gūstu lielu prieku!" - Miķelis Rēdlihs tagad trenē bērnus

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
18. jūnijā 08:40 2023. gada 18. jūnijā 08:40
  Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
“Ar katru brīdi man aizvien vairāk un vairāk patīk būt trenerim!” žurnālam "Kas Jauns" neslēpj hokejists Miķelis Rēdlihs.

Vēl šosezon Miķelis pārstāvēja "Rīgas Dinamo", bet tagad visu enerģiju velta trenera darbam, trenējot "Ozo" hallē Jelgavas novada bērnus, kā arī meiteņu un sieviešu hokeja komandu.


Viņš studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un paralēli mācībām sācis trenēt jaunos censoņus. “Pieredze krājas, ar katru dienu jūtos drošāk un profesionālāk, tāpēc no trenera darba patiešām gūstu lielu prieku. Mans plāns ir Jelgavas novadā attīstīt hokeju, iesaistīt arvien vairāk un vairāk bērnu, lai nākotnē jau varētu izveidot pat savas komandas. Es gribētu, lai Ozolniekos iznāktu arī sava Latvijas čempionāta ledus hokejā spēcīgākā līga. Mums arī radusies jau sava meiteņu komanda, viņām gan pieredze hokejā maza, taču cenšas un griba ir liela! Es jau hokejā esmu maksimālists, man ir svarīgs rezultāts, tāpēc dūšīgi trenējamies, lai jau nākamajā sezonā sniegums būtu daudz, daudz labāks,” teic 38 gadus vecais Miķelis Rēdlihs, kas profesionālā hokejista karjeras laikā piedalījies 13 pasaules čempionātos un trijās olimpiskajās spēlēs.

Miķelis Rēdlihs tagad hokeja gudrībās apmāca Ozolnieku mazos ķiparus. Un viņš ir arī treneris Jelgavas novada meiteņu un sieviešu hokeja komandai. (Foto: Juris Vaidakovs)

Saistītās ziņas

Mārtiņš Karsums nepārdzīvo, ka vairs nespēlē izlasē 1
Vai Latvijas hokejistu panākumus iemūžinās filmā? 1
FOTO un VIDEO: par godu Latvijas hokejistu izcīnītajai medaļai atklāts lielformāta hokeja vārtsargs

Citi šobrīd lasa

Rakstniece Dace Rukšāne nēsā somiņu ar izbrīnītām acīm 1
Beidzot atklājas, ko šoruden Siguldā darīja Alla Pugačova
FOTO: Jakovļevs, Zande, Kalniņš un citi tautā mīlēti aktieri svin "Splendid Palace" 100. jubileju
Pievienot komentāru