Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Adrians Kukuvass "Menuets" koncertā (publicitātes foto)

Latvijas mūzikas superveterāni "Menuets" dosies 55 gadu jubilejai veltītā koncerttūrē

Mūzika
2023. gada 28. maijā 16:51 2023. gada 28. maijā 16:51
  Jauns.lv/LETA
Šogad grupa "Menuets" svinēs 55 gadu jubileju, kura tiks ieskandināta 11.augustā ar koncertu brīvdabas koncertzālē "Mītava" Jelgavā, paziņoja producents Sandis Mohovikovs. Jubilejas koncerttūre turpināsies ar koncertiem Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī un citviet Latvijā, bet noslēgsies ar koncertu Rīgā, "VEF Kultūras pilī".


Grupa "Menuets" kļuva populāra kā komponista Imanta Kalniņa mūzikas izpildītāja. "Menueta" pirmā uzstāšanās notika 1968.gadā, kopā sanākot sešiem Jūrmalas skolēniem, kad brāļi Sējāni un Bartaševici kopā ar domubiedriem sāka kopīgus mēģinājumus rokmūzikā.

Jubilejas koncertprogrammā "Zelta 55" skanēs gan visu laiku populārākās "Menueta" dziesmas, kuru autors ir komponists Imants Kalniņš - "Viņi dejoja vienu vasaru", "Alvas zaldātiņi", "Dzeguzes balss", "Balāde par Johanu", "Dziesma, ar ko tu sāksies", "Četri balti krekli", "Viņi dejoja vienu vasaru" -, gan grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

Grupā "Menuets" pašlaik muzicē Inese Pabērza, Adrians Kukuvass, Baiba Jagere, Normunds Puriņš, Juris Sējāns, Leons Sējāns, Raimonds Bartaševics un Ikars Ruņģis.

Citi šobrīd lasa

Traģēdija Ropažu pusē: noslīkst sešus gadus vecs bērns
VIDEO: skats, kā bērnu ved auto Viļņā, pārsteidz pat pieredzējušos policistus
FOTO: pie Kristapa Porziņģa sāniem pievilcīga tumšmate. Vai mūsu basketbola spīdeklim jauns sirdsāķītis?
Pievienot komentāru