Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Neilgi pirms dzimšanas dienas filmēšanās laikā mūžībā devies slavens aktieris

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
23. maijā 12:45 2023. gada 23. maijā 12:45
  Jauns.lv
58 gadus vecajam Rejam Stīvensonam sestdien kļuvis slikti "Kazino Iskijā" (“Cassino in Ischia”) filmēšanas laikā Iskijas salā un viņš miris svētdien vietējā slimnīcā. Aktieris četras dienas nenodzīvoja līdz savai 59. dzimšanas dienai.

Rejs Stīvensons kino debitēja 1998. gadā Keneta Branas filmā “Lidošanas teorija” (The Theory of Flight), bet plašu ievērību guva ar tādām lomām kā Dagonets 2004. gada filmā “Karalis Artūrs” (King Arthur), Frenks Kāsls 2008. gada filmā “Soģis: kara zona” (Punisher: War Zone), Volstags 2011. gada filmā “Tors” (Thor), 2013. gada filmā "Tors: Tumsas karaļvalsts" (Thor: The Dark World) un 2017. gada filmā “Tors: Ragnarjoks” (Thor: Ragnarok), kā arī ar gubernatora Skota Bakstona lomu 2022. gada episkajā indiešu filmā “RRR”.

Viņš aktīvi filmējās arī seriālos, tostarp atveidojot leģionāru Titu Pullo episkajā “Roma” (Rome) (2005-2007), kā arī ukraiņu mafiozi Isāku Sirko drāmā “Deksters” (Dexter) 2012. gadā, par ko tika nominēts Saturna balvai.

Stīvensona pēdējā loma bija "Zvaigžņu karu" franšīzes seriālā "Asoka" (Ahsoka), kas būs skatāma no šā gada augusta. Viņš atveido bijušo džedaju Beilanu Skollu.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: emociju "eksplozija" - kas notika uz Latvijas hokeja izlases soliņa pēc gūtajiem uzvaras vārtiem
Āža kāju maisā nenoslēpsi — Saeimā netikušais "tautas kalps" apņirdz Latvijas hokejistu panākumu 19
VIDEO: lidostā izritina sarkano paklāju. Latvijas hokejisti pārved mājās bronzas medaļu
Pievienot komentāru