Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Toms Breidijs un Žizele Bundhena 2019. gadā. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Pēc šķiršanās no Žizeles Bundhenas Toms Breidijs sola nekad vairs nesatikties ar modelēm

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
28. aprīlī 06:16 2023. gada 28. aprīlī 06:16
  Jauns.lv
Bijušais amerikāņu futbola spēlētājs Toms Breidijs pēc šķiršanās no brazīliešu supermodeles Žizeles Bundhenas nozvērējies, ka nekad vairs neuzsāks romantiskas attiecības ar modeli.

Bijušais amerikāņu futbola saspēles vadītājs paziņojis, ka “viņam ir gana ar modelēm” un nevēlas, lai viņa šķirtā sieva, kura pazīst it visus modeļu pasaulē, būtu kaut attāli saistīta ar kādu no viņa nākamajiem mīlas romāniem.


Minot īpašības, kādas Breidijs vēlas redzēt savā nākamajā partnerē, kāds sportista paziņa portālam “RadarOnline” pastāstījis, ka Toms cerot sastapt sievieti, kura ir “konservatīva un tradicionāla”.

“Pēc Žizeles Toms ir metis mieru modelēm,” izteicies anonīmais paziņa, norādot arī otru iemeslu, kāpēc sportists vēlas iepazīties ar daiļā dzimuma pārstāvi, kurai nebūtu tik publiska karjera.

“Žizele joprojām visus pazīst ikvienu modeļu industrijā, un pēdējais, kas viņam vajadzīgs, ir bijusī sieva, kas būtu iesaistīta viņa turpmākajā mīlas dzīvē,” atklājis informācijas avots.

Saistītās ziņas

Žizele Bundhena noliedz runas par romantiskām attiecībām ar bijušā vīra draugu
"Beigt laulību nekad nav viegli..." Supermodele Bundhena un futbolists Breidijs nāk klajā ar paziņojumiem
Ko modele Žizele Bundhena juta brīdī, kad uzzināja, ka viņas mīļotajam būs bērns no citas sievietes? 13

Toms Breidijs un Žizele Bundhena par laulības šķiršanu pēc 13 kopdzīves gadiem paziņoja 2022. gada oktobrī. Sportists atzina, ka lēmums bijis “sāpīgs un grūts”.

Atklājot, ka ir šķīrušies, Breidijs pērnā gada rudenī rakstīja: “Pēdējās dienās mēs ar sievu pabeidzām šķiršanos viens no otra pēc 13 laulībā pavadītiem gadiem. Mēs pie šī lēmuma nonācām draudzīgi un ar pateicību par kopā pavadīto laiku. Mēs esam svētīti ar skaistiem un brīnišķīgiem bērniem, kuri arī turpmāk būs mūsu pasaules centrs visos aspektos. Mēs turpināsim strādāt kopā kā vecāki, lai vienmēr nodrošinātu viņiem pienācīgu mīlestību un uzmanību. Mēs pie šī lēmuma izbeigt laulību nonācām pēc ilgām pārdomām. Protams, tas ir sāpīgi un grūti, kā tas ir daudziem cilvēkiem, kuri visā pasaulē piedzīvo to pašu. Mēs vēlam viens otram tikai to labāko, turpinot mūsu dzīvēs jaunas nodaļas, kas vēl ir tikai jāraksta.”

Savukārt Žizele no savas puses šķiršanos komentēja sekojoši: “Mana prioritāte vienmēr ir bijuši un arī turpmāk būs mūsu bērni, kurus es mīlu no visas sirds. [..] Lēmums beigt laulību nekad nav viegls, bet mēs esam attālinājušies. Es jūtos svētīta par to laiku, kas mums bija kopā, un vienmēr Tomam novēlu tikai to labāko.”

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu 3
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
"Beverly Hills 90210" zvaigznes veselības stāvoklis krasi pasliktinājies, bet viņa nepadosies
Pievienot komentāru