Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: Valmieras teātra aktieri priecē ar muzikālu uzstāšanos Dzintaru koncertzālē

Mūzika
2023. gada 21. martā 16:22 2023. gada 21. martā 16:22
  Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas nogalē, 17. martā, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notika sērijas "Teātra mūzika" koncerts ar Valmieras teātra aktieru dalību.

Koncertsērijā "Teātra mūzika" skan populārā mūzika no klausītāju iemīļotām teātra izrādēm un mūzikliem. Ojārs Rubenis mājīgā atmosfērā sarunājas ar aktieriem, komponistiem un muzikālas daļas vadītājiem par teātri un mūziku. Klausītājiem salonmūzikas gaisotnē ir iespēja uzzināt vairāk par teātru vēsturi, aktieru darbu un izrāžu tapšanas gaitu.


Valmieras teātri koncertā pārstāvēja aktieri Elīna Vāne, Dace Everss, Ieva Estere Barkāne, Ģirts Rāviņš, Aksels Aizkalns, viesis bija Daumants Kalniņš, tāpat uz skatuves savējos pieskatīja Valmieras Drāmas teātra direktore Evita Ašeradena.

22. aprīlī "Teātra mūzikas" koncerts būs veltīts Liepājas teātrim. Piedalīsies aktieri Inese Kučinska-Laukšteina, Everita Pjata-Gertnere, Karīna Tatarinova, Agnese Jēkabsone-Ozoliņa, Agnija Dreimane, Edgars Pujāts, Sandis Pēcis, Armands Kaušelis, Viktors Ellers, Hugo Puriņš, Valts Skuja, mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Zīlmanis, Raitis Eleris, Miks Akots. Koncertā varēs dzirdēt fragmentus no tādām izrādēm kā ‘‘Kaupēn, mans mīļais’’, ‘‘Pūt, vējiņi’’, ‘‘Piafa’’, ‘‘Agrā rūsa’’, ‘‘Princis un ubaga zēns’’, kurām mūziku rakstījuši Jānis Lūsēns, Kārlis Lācis, Imants Kalniņš un citi komponisti.

Citi šobrīd lasa

Vīrietis Itālijā nopērk lētu māju un atrod tajā "lielus pārsteigumus"
"Mīļā, paskaties pasē, sievietēm pēc 50 gari mati nepiestāv!" Friziere par matu kopšanu un stereotipiem
Desmit kara gadi – ilggadējā bruņoto spēku virskapelāna Elmāra Pļaviņa Ukrainas misija
Pievienot komentāru