Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Boksera Kristapa Zuša draudzenei Elīnai kauns par mīļotā caurajiem krekliem

TV
2023. gada 22. martā 08:09 2023. gada 22. martā 08:09
  Jauns.lv
Realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunās sezonas vieni no spilgtākajiem dalībniekiem ir bokseris Kristaps Zutis un digitālā satura veidotāja Elīna Pakalne.

Vienā no šova sērijām abi balodīši bauda mājas dienu, kurā Kristaps atzinās, ka mīl gatavot un aizliedza Elīnai izmest kādu vecu, saplēstu kreklu. Kāpēc?

Reklāmas speciāliste Elīna Pakalne un viņas sirdsāķis, tuvcīņu meistars Kristaps Zutis. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Kristaps ir pazīstams ar savu bravūru un tiešumu, bet viņā slēpjas arī romantiķis un saimnieciska dvēsele. Viendien Kristaps gatavoja pusdienas, bet Elīna kārtoja drēbes. Mierīgais Kristaps drīz vien viegli aizsvilās, uzzinot, ka Elīna vēlas kādu no viņa krekliem mest ārā: “Šo kreklu man uzdāvināja Gints Valdmanis. Mēs viņu nemetīsim. Es viņu vilkšu uz treniņiem un visu savu atlikušo dzīvi. Kamēr krūšu gali nebūs redzami, tikmēr es viņu vilkšu. Man viņu uzdāvināja. Atšujies!”

Elīna atzīst, ka viņai ir kauns par puiša saplēsto kreklu, minot, ka tas rada sliktu iespaidu par viņu. “Tu izskaties kā bomzis!” Elīna atcērt.

Saistītās ziņas

Bokseris Kristaps Zutis avārijā Daugavpilī gandrīz zaudējis dzīvību
Skaistule un cīkstonis. Kristaps Zutis un viņa daiļā Elīna pozē pikantā fotosesijā un skaidro "TikTok" burvību 2
Skarbais bokseris Kristaps Zutis reiz rakstījis mīlestības dzeju

Vai viņai izdosies pa kluso izmest kreklu? Un ko par to teiks Kristaps? Realitātes šovs “Slavenības. Bez filtras” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 19.25 skatāms kanālā "STV Pirmā!".

 

Citi šobrīd lasa

Nepieciešams izmeklējums ar kontrastvielu? Cik ļoti tā kaitē veselībai? 1
"Potenciālais uzvarētājs", "latviešu Robijs Viljamss" - ko par Donu un viņa Eirovīzijas dziesmu saka ārzemēs 13
"Mīļā, paskaties pasē, sievietēm pēc 50 gari mati nepiestāv!" Friziere par matu kopšanu un stereotipiem