Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Bokserim Kristapam Zutim uzmanību pievērš sveša blondīne; mīļotā Pakalne greizsirdīga

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
1. martā 10:20 2023. gada 1. martā 10:20
  Jauns.lv
Realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" iepazītais pārītis Elīna Pakalne un Kristaps Zutis nesen bija devušies uz sporta balvu pasniegšanas ceremoniju Līvānos. Pasākums bija plaši apmeklēts, un neiztika arī bez fotogrāfu klātbūtnes. Kad tika iemūžināti pasākuma viesi un balvu saņēmēji, Elīna bija pagājusi nostāk no sava drauga un šo mirkli steidz izmanot kāda blondīne...

Digitālā satura veidotāja Elīna Pakalne un bokseris Kristaps Zutis par savām attiecībām oficāli paziņoja pagājušā gada izskaņā, taču kopā pāris ir krietni ilgāk. Gada nogalē abi izlēma uzsākt kopdzīvi un par to stāstīt arī realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”.

Kristaps un Elīna. (Foto: Publicitātes)

Nu Kristapam jādodas uz Līvānu sporta balvas pasniegšanas cermoniju, un Elīna mīļotajam devās līdzi. Pasākuma laikā Kristaps tika izsaukts uz skatuves un par savu audzēkņu panākumiem arī tika pie balvas. Pēc svinīgās cermonijas sekoja fotogrāfēšanās, un tās laikā Kristapam blakus bija redzama kāda skaista blondīne...

Kā izrādās, daiļā blondīne bija vietējā basketboliste, kas saņēma balvu kā gada sportiste, un Kristaps par šādas fotogrāfijas uzņemšanu jutās pagodināts. Savukārt Elīna gan nebija laimīga.

Saistītās ziņas

Kristaps Zutis atklāj, ka drīzumā varētu cīnīties pret Mairi Briedi
Kristaps Zutis šķiršanās gadījumā ir gatavs atdot mašīnu draudzenei
Skarbais bokseris Kristaps Zutis reiz rakstījis mīlestības dzeju

Pāra attiecībām, ikdienas strīdiem un priekiem, seko līdzi slavenību realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 19.25, kanālā "STV Pirmā!".

Citi šobrīd lasa

Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
VIDEO: pie mums Ziemassvētku eglītēs mēdz atrast palaidnīgus kaķus, bet Ziemeļamerikā atrod citus pārsteigumus
Nosauktas Eiropas valstis, kur pastiprināti sākusi izplatīties Ķīnas noslēpumainā pneimonija
Pievienot komentāru