Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Bokseris Kristaps Zutis avārijā Daugavpilī gandrīz zaudējis dzīvību

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
22. februārī 10:15 2023. gada 22. februārī 10:15
  Jauns.lv
Bokseris Kristaps Zutis ar savu draudzeni digitālā satura veidotāju Elīnu Pakalni plašāk par savām attiecībām paziņoja, ņemot dalību šovā "Slavenības. Bez filtra". Televīzijas skatītājiem ir iespēja sekot līdzi pāra ikdienas ainām un kopīgajiem pārbraucieniem. Nesen abi devās uz Daugavpili, un ceļā Kristaps atsauc atmiņā kādu traģisku notikumu, kas gandrīz viņam maksājis dzīvību.

Kristaps vēlējās iepriecienāt savu draudzeni un aizveda randiņā uz Daugavpili, kur pastāsta par sev ļoti traģisku notikumu.


Daugavpils ir pilsēta, kura viņš ir nodzīvojis diezgan ilgu laiku.
Šogad aprit desmit gadi, kopš viņš ir cietis autoavārijā, tāpēc vēlējies aizbraukt uz vietu, kur tas viss noticis. “Kad atbrauca ātrā palīdzība, es vairs nevarēju izturēt sāpes. Mediķiem esot nācies apstāties, jo es esmu kliedzis un ārdījies. Iekšā bija salūzis galvaskauss un ar katru asins plūsmu, ar katru sirds sitienu, sāpes tikai palielinājas," atminas Kristaps.

Daugavpils slimnīcā Zutis pavadīja septiņas dienas, bet uzrakstīja atteikumu, lūdzot, lai viņu pārved uz Rīgas slimnīcu, jo nespējis izturēt esošo remontdarbu skaņas. Avārija ir likusi viņam pārdomāt dzīvi un savas izvēles. Tāpat pēc notikušā viņš uzzvanīja savai mammai un omītei, lai pirmo reizi dzīvē pateiktu, ka mīl viņas.

Saistītās ziņas

Kristaps Zutis šķiršanās gadījumā ir gatavs atdot mašīnu draudzenei
Šovā "Slavenības. Bez filtra" savu ģimenes dzīvi atrādīs bokseris Kristaps Zutis un viņa mīļotā tiktokere Elīna
Skarbais bokseris Kristaps Zutis reiz rakstījis mīlestības dzeju

Vairāk par Kristapa un Elīnas attiecībām, ikdienas dzīvi un skandalozākajiem notikumiem uzzini realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 19.25, kanālā "STV Pirmā!".

Kristaps un Elīna. (Foto: Publicitātes)

Citi šobrīd lasa

Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
VIDEO: pie mums Ziemassvētku eglītēs mēdz atrast palaidnīgus kaķus, bet Ziemeļamerikā atrod citus pārsteigumus
FOTO: cilvēki atvadās no Dziesmu un deju svētku Goda virsdiriģenta Jāņa Zirņa