Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hjū Džekmens. (Foto: CAMERA PRESS/Theodore Wood / Vida Press)

Hjū Džekmens beidzot apmeklē terapiju, lai tiktu galā ar bērnības traumu, ka viņu pameta mamma

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
16. februārī 15:15 2023. gada 16. februārī 15:15
  Jauns.lv
Austrāliešu aktieris Hjū Džekmens atklājis, ka “beidzot” apmeklē terapiju, lai tiktu galā ar traumu, ko atstājusi mammas aiziešana no ģimenes, kad viņš bijis tikai astoņus gadus vecs.

54 gadus vecais Hjū Džekmens pirmo reizi devies uz terapiju, kad sācis darbu pie kino projekta “The Son” (“Dēls”). Filmā aktieris atveido pašnāvnieciski noskaņota dēla tēvu, un kino darba drūmās tēmas dēļ visiem tās dalībniekiem piedāvāts apmeklēt terapijas sesijas.


Hjū bija traumatisks dzīves sākums, kad māte Greisa bērnībā viņu pameta, lai sāktu jaunu dzīvi Anglijā. Tēvs Kristofers viņu audzināja Sidnejā kā vientuļais tētis.

Kristofers nomira 2021. gadā, būdams 84 gadus vecs.

Hjū iepriekš izteicies, ka netic terapijai, sakot, ka Austrālijā tā nav tik izplatīta, taču tagad nolēmis, ka ir pienācis laiks stāties pretī saviem dēmoniem.

“Tā man jau ir daudz palīdzējusi,” viņš otrdien paziņojis intervijā laikrakstam “The Sun”. “Ar terapiju ir tā – vai nu tev der, vai neder.”

Tagad, dzīvojot Ņujorkā, Brodvejas zvaigzne uzskata, ka ir svarīgi, ja līdzās ir cilvēki, kuri tevī ieklausās.

“Tev vajadzīgs draugs, kuram var uzticēt visu. Tas ir vajadzīgs visdažādākajos veidos, no visdažādākajiem cilvēkiem,” viņš izteicies.

“Var būt ļoti noderīgi atrast kādu patiešām gudru cilvēku, kurš piedevām ir mazliet attālināts no tavas pasaules. Man tas patiešām palīdzēja.”

Lai gan mamma Hjū pameta, kad viņš bija tikai bērns, aktieris ir piedevis Greisai, kura aizvien dzīvo Lielbritānijā.

Hjū Džekmens pastāstījis, ka abi ir “salīguši mieru” jau ļoti sen. Viņš piebildis, ka terapija palīdzējusi izprast, kā viņa pagātne ietekmē šā brīža neapzināto domāšanu.

“Pats svarīgākais ir, ka terapija man palīdz būt vairāk iesaistītam attiecībās ar cilvēkiem, kurus es mīlu savā dzīvē, būt patiešām saprotošam, iejusties viņu dzīvēs un būt pietiekami apskaidrotam, lai viņus izprastu,” norādījis Džekmens.

Saistītās ziņas

Hjū Džekmens atklāj savas ilgās un laimīgās laulības noslēpumu 6
"Lūdzu, tikai ne atkal": Hjū Džekmens noguris no cīņas ar vēzi
Laulība jau 22 gadu garumā. Hjū Džekmens pastāsta par slepenu vienošanos, kas viņam noslēgta ar sievu 10

Hjū un viņa sieva Debora-Lī Fērnesa (67) ir vecāki diviem adoptētiem bērniem – Oskaram (22) un Āvai (17).

Aktieris atzinis, ka bērnu audzināšana ir grūta, īpaši viņu pusaudža gados, un vēlas, lai varētu “vairāk saprast, kas notiek, ko viņi domā un jūt”.

Citi šobrīd lasa

Nogalinātā Ļubkas dēls: aizdomās turētās personas apmelo manu tēvu, lai novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem 3
Imants Parādnieks sagaidījis astoto bērnu
VIDEO: vairāku populāru Rīgas restorānu izveidotājs Murads Juško ar atvēzienu bārā iesit sievietei
Pievienot komentāru