Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kas bija izcilākie pasākumi Latvijā 2020. gadā?

Sarkanais paklājs
2023. gada 8. februārī 17:20 2023. gada 8. februārī 17:20
  Reklāmas projekts
2021. gadā Latvijas Pasākumu forums pirmo reizi pasniedza Pasākumu izcilības balvas par izciliem nozares sasniegumiem 2020. gadā un balvas balsojumā varēja piedalīties vairāk nekā 500 nozares profesionāļi. Balvas tika pasniegtas laikā, kad Latvijā bija spēkā pasākumu ierobežojumi un pasākumu nozare pārsvarā strādāja ar attālinātiem un hibrīdpasākumiem. Arī balvas ceremonija ierobežojumu dēļ notika attālināti.

2020. gadā pat Latvijas labākajiem pasākumiem tika atzīti pasākumi no Rīgas, Dobeles, Smiltenes, Siguldas, Jelgavas, Rēzeknes un Liepājas. Labāko pasākumu vidū bija Nepieradinātās vakariņas mājās, Teātris pa telefonu, Virtuālais koncerts Siguldā “Koncertzāle dabā”, Forums “Līdere 2020”, Ziemassvētku / Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkursa projekts “Atspoguļdārzs”, Lielkoncerts “Mesa – par mums”, starpžanru festivāls “Laivā”, gaismu instalācija “Gaismas vārdi Latvijai” Dobeles Livonijas ordeņa pilsdrupās, Līdzdalības akcija #staromājās, Smiltenes pilsētas svētki “Smiltenei 100. Stipri cilvēki – stipra pilsēta”, Brīvības pieminekļa izgaismojums “Mana dziesma”, “Teiksma par gaismas bruņinieku” Smiltenē, pastaiga “Izgaismotā Liepāja”, "IV Vispārējiem latviešu Dziesmu un Mūzikas svētkiem - 125!" lielkoncerts brīvdabas koncertzālē “Mītava", multimediālā brīvdabas fantāzija “Sapnis Rēzeknē", “Teiksma par gaismas bruņinieku” Smiltenē, distancēta pastaigu taka "Ziemas Gaismas dārzs" Rīgā.


Par 2020. gada nozares notikumu atzīts tehniķu pikets pie Kultūras ministrijas un gājiens uz Ministru kabinetu, par pasākumu nozares cilvēku vienbalsīgi tika nosaukta Ieva Irbina, balvu par pasākumu nozares debiju saņēma biznesa augstskolas “Turība" studentu komanda par izcilu sava pirmā pasākuma – neformālās konferences “Rosinātava” realizāciju kultūras centrā “Siguldas devons”, savukārt īpašo balvu saņēma tehniskā kompānija “3S” par izcili organizētu koncertu tiešraižu ciklu "Lockdown Sessions”, par 2020. gada pasākumu nozares izcilību tika nosaukta Gundega Skudriņa un aģentūra "Skudras metropole”.

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams kliedē baumas par sazvērestības teoriju, ka princese Ketrīna it kā atrodoties komā
Traģēdija Ropažu pusē: noslīkst sešus gadus vecs bērns
FOTO: pie Kristapa Porziņģa sāniem pievilcīga tumšmate. Vai mūsu basketbola spīdeklim jauns sirdsāķītis?
Pievienot komentāru