Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Sapnis vai īstenība? Latvieši izveido filmu par leģendāro festivālu "Tomorrowland"

Mūzika
2023. gada 6. februārī 05:43 2023. gada 6. februārī 05:43
  Jauns.lv
Mīti un pārdabiski nostāsti - tā rodas leģendas. Tāds ir arī festivāla "Tomorrowland" raksturs un pievilcības šarms!

Vilinājums tur būt, kārdinājums to sajust un bailes, ka patiks ļoti un gribēsies vēl! Kas no tā visa ir īsts un kas nē - to pērnā gada vasarā piedzīvojumiem bagātā ceļojumā devās noskaidrot "Radio Superhits" komanda, lai latviešiem parādītu un izstāstītu visu patiesību par Eiropā lielāko elektroniskās mūzikas notikumu.


Avārija, pakaļdzīšanās un pasaules DJ stāsti caur mūzikas ritmiem ir tikai daļa no tā, ko šobrīd filmā ''Why Tomorrowland?'' var aplūkot un iepazīt ikviens.

Lai arī vasara vēl cītīgi ieņēmusi rindu aiz saules vēstneša pavasara, tā noteikti pienāks neparedzēti ātri. Tādēļ Latvijas festivālu sezonai jāsāk gatavoties laicīgi!

Līdz ar ''Festivālu vasaras'' izziņošanas tūri EHR mediju grupai piederošais "Radio Superhits" nodod sabiedrības vērtējumam īpaši veidotu, kvalitatīvi producētu filmu, kas ļaus iepazīt elektroniskās mūzikas maģisko spēku un kultūru, ieskatoties Eiropā lielākajā elektroniskās mūzikas festivālā "Tomorrowland".

''Filma 'Why Tomorrowland?' patiesībā ir atbildes meklējums uz daudzu ziņkāres uzdotu jautājumu. Esam vēlējušies iedot daudzpusīgu tīkamu sajūtu kopumu un atspoguļot EDM mūzikas spēju runāt vienā valodā, bez vārdiem un spēju sajust labo bez pieskārieniem,'' portālam Jauns.lv stāsta filmas producents un "Radio Superhits" zīmola vadītājs Toms Barons Lūķis, piebilstot: "Redzētais tik tiešām mums deva apstiprinājumu tam, ka viss, ko tu vari iztēloties, ir īsts."

Saistītās ziņas

Latvieši dodas lūkot, kas īsti notiek leģendārajā festivālā "Tomorrowland"
Ļaužu tūkstoši un unikāli krāšņi šovi - latvieši sajūsmā par festivāla "Tomorrowland" vērienu
Katram stāstam reiz pienāk beigas - sajūsmas pilni latvieši atgriežas mājās no festivāla "Tomorrowland"

Šobrīd dokumentētais video veikums interesentiem ir apskatāms "European Hit Radio" "YouTube" kanālā, taču vēlāk piedzīvojuma stāsts tiks nodots Latvijas digitālās televīzijas platformām.

Citi šobrīd lasa

Eksperts: "Rīgas satiksmes" jaunais logo piemērots adīšanas uzņēmumam 8
FOTO: ko Latvijā dara Holivudas aktrise Kristena Stjuarte?
"Trakais kuces dēls!": Baidens neslēpj savu nicinājumu pret Kremļa saimnieku 1