Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kailija Dženere. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

Kailijas Dženeres tērpu ar lauvas galvu pozitīvi novērtē pat dzīvniektiesību aizstāvji 1

Slavenības
2023. gada 24. janvārī 18:59 2023. gada 24. janvārī 18:59
  Jauns.lv
Uzņēmēja un realitātes šova zvaigzne Kailija Dženere pievērsa sev nedalītu apkārtējo uzmanību, kad pirmdien Parīzes modes nedēļas laikā apmeklēja “Schiaparelli Haute Couture” skati, tērpusies melna samta kleitā, kuras augšdaļu papildināja dabiska lieluma lauvas galva.

Taču Kailijas Dženeres drosmīgais iznāciens izpelnījies atzinīgus vārdus pat no dzīvniektiesību aizstāvjiem organizācijas PETA!


Bezpeļņas dzīvnieku tiesību organizācija nesenā intervijā ar “Page Six Style” komentējusi modes nama “Schiaparelli” jaunāko tērpu kolekciju, no kuras ir arī Kailijas Dženeres kleita ar lauvas galvu.

PETA prezidente Ingrīda Ņūkērka slavējusi modes namu par tā “pasakaini inovatīvajām” kleitām ar dzīvnieku galvām, kuras skatē uz mēles demonstrēja tādas pasaulslavenas modeles kā Naomi Kempbela un Irīna Šaika, bet uz sarkanā paklāja – Kailija Dženere.

Kailija Dženere. (Foto: David Fisher/Shutterstock/ Vida Press)

“Kailijas, Naomi un Irinas koptēls cildina savvaļas dzīvnieku skaistumu un var būt nostāja pret trofeju medībām, kur lauvas un vilki tiek sarauti gabalos, lai apmierinātu cilvēka egoismu,” izteikusies PETA prezidente.

Ņūkērka arī slavēja modes namu “Schiaparelli” par radošo pieeju mākslīgās kažokādas izmantošanai visā kolekcijā, piebilstot:  “Mēs aicinām ikvienu turēties pie dizaina, kas ir 100% brīvs no nežēlības, demonstrē cilvēku atjautību un novērš dzīvnieku ciešanas.”

Irina Šaika. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

PETA prezidente arīdzan mudinājusi Dženeri un viņai līdzīgos “paplašināt šo radošumu, izslēdzot aitas, kas tiek cirptas līdz asinīm vilnas dēļ un zīdtārpiņus, kurus dzīvus izvāra viņu kokonos.”

Naomi Kempbela. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

Dženeres tērps internetā izpelnījās dalītas atsauksmes. Daži fani slavēja viņas drosmīgo koptēlu, bet citi kritizēja, uzskatot, ka ar savu tērpa izvēli viņa popularizē nežēlību pret dzīvniekiem. Pat neraugoties uz to, ka lauvas galva ir simtprocentīgs dizaineru roku darbs, kas tapis no mākslīgās kažokādas un ir izšūts, krāsots un citādi rūpīgi izstrādāts, gluži kā mākslas darbs no ekskluzīvas mīksto rotaļlietu kolekcijas. Modes nams īpaši uzsvēris, lieliem burtiem rakstot, ka šīs tērpa tapšanas laikā nav cietis neviens dzīvnieks.

Citi šobrīd lasa

Vienai zodiaka zīmei šopavasar neticami veiksies. Kas ir šis laimīgais?
Tā notika dokumentālās filmas "Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks" pirmizrāde
"Putins viņu nogalināja, taču nesalauza": Maskavā ļaužu jūra turpina likt ziedus uz Arktikas kolonijā nomocītā Alekseja Navaļnija kapa 3
Pievienot komentāru