Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ambera Hērda un Džonijs Deps 2015. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/Ricky Swift / Vida Press)

Džonijs Deps un Ambera Hērda pēc prāvas par apmelošanu beidzot panākuši vienošanos

Slavenības
2022. gada 21. decembrī 06:28 2022. gada 21. decembrī 06:28
  Jauns.lv
36 gadus vecā aktrise Ambera Hērda paziņojusi, ka izdarījusi izvēli par labu miera izlīgumam, jo "zaudējusi ticību ASV tiesu sistēmai".

Ambera Hērda savā “Instagram” kontā paziņojusi, ka izvēle bijusi grūta un viņas lēmums “nav piekāpšanās akts”. Aktrise nolēmusi izlīgt mieru ar bijušo vīru, lai gan vēl šā gada sākumā Ambera un Džonijs Deps zvērinātajiem atklāti stāstīja kompromitējošas intīmas detaļas par savām attiecībām.


Toreiz piesēdētāji secināja, ka Hērda ir nomelnojusi Depa vārdu ar savu paziņojumu par cietsirdīgu izturēšanos. Aktrise pat iesniedza apelāciju šajā lietā - ar lūgumu atcelt zvērināto spriedumu vai noteikt jaunu tiesvedību.

“Es pieņemu šo lēmumu pēc tam, kad esmu zaudējusi ticību Amerikas tiesu sistēmai, kur manas neaizsargātās liecības kalpoja kā izklaide un barība sociālajiem tīkliem. Pēc ilgām pārdomām esmu pieņēmusi ļoti grūtu lēmumu noregulēt neslavas celšanas lietu, ko pret mani Virdžīnijas štatā ierosināja mans bijušais vīrs,” raksta Ambera Hērda.

Hērdas apdrošināšanas kompānija Depam par lietas izbeigšanu izmaksās vienu miljonu dolāru. Tajā pašā laikā nepastāv nekādu ierobežojumu, kas liegtu aktrisei turpmāk publiski izteikties par bijušo vīru un šķiršanos.

Tomēr, kā ziņo Hērdas pārstāvji, viņa “ar nepacietību gaida iespēju turpināt savu dzīvi, kā bija to plānojusi darīt pirms sešiem gadiem”.

“Viņa vēlas atstāt šo nepatīkamo epizodi pagātnē un atgriezties pie tā, kas viņai dzīvē patīk - karjeras, ģimenes un savām personīgajām darīšanām,” norādījis vārdā nenosauktais informators.

Sešas nedēļas ilgušo tiesas procesu pārraidīja televīzijā: konflikts piesaistīja plašu sabiedrības uzmanību. Bijušā pāra šķiršanās tika noslēgta jau 2017. gadā. Tiesas procesā abi aktieri prezentēja divas pilnīgi atšķirīgas savu attiecību versijas un savstarpēji apsūdzēja viens otru nepiedienīgā uzvedībā un vardarbībā. Lielākā daļa zvērināto nostājās 59 gadus vecā Džonija Depa pusē un pieņēma lēmumu, ka aktierim kā kompensācija par morāliem un materiāliem zaudējumiem ir jāsaņem 12 miljoni ASV dolāru.

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams kliedē baumas par sazvērestības teoriju, ka princese Ketrīna it kā atrodoties komā
Latvijas pasts un Igaunijas pasts - divas pasaules 2
VIDEO: skats, kā bērnu ved auto Viļņā, pārsteidz pat pieredzējušos policistus
Pievienot komentāru