Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uģis Roze (no kreisās), Sonora Vaice, Zigfrīds Muktupāvels.

Zigfrīds Muktupāvels, Sonora Vaice un Uģis Roze apvienojas Ziemassvētku koncertā

Mūzika
2022. gada 1. decembrī 10:33 2022. gada 1. decembrī 10:33
  Jauns.lv
Trīs izcili solisti - Sonora Vaice, Zigfrīds Muktupāvels un Uģis Roze gada nogalē uzmirdzēs pasaules un latviešu autoru skaistākajās dziesmās desmit Ziemassvētku koncertos Latvijas koncertzālēs un dievnamos. Pirmā tikšanās ar klausītājiem būs 18. decembrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars.

Koncertā skanēs gan tradicionālās Ziemassvētku melodijas, gan pasaules hiti un klasikas pērles, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces, Mārtiņa Brauna un citu latviešu komponistu Ziemassvētku tematikai veltītās dziesmas. Koncerta otro daļu veidos komponista Jāņa Lūsēna ziemas noskaņu melodijas (“Nakts”, “Šai svētā naktī”, “Mazu bridi pirms”, “Ziemassvētku zvaigzne”, “Ir klusa nakts”, “Maza, zila zīlīte”, “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu” u.c), kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību daudzu gadu garumā, kā arī vairāku jaunu dziesmu pirmatskaņojumi. 


Cerīgā noskaņojumā ir koncerta dalībniece, operdziedātāja Sonora Vaice: “Ziemassvētku laiks nes mieru un mājīguma sajūtu. Gribētos lai mēs katrs pārdomātu, cik cilvēcīgi un saprātīgi spējam būt attiecībās - lai visa pasaule sadotos rokās, apvienotos kopējā lūgšanā un arī starpvalstu attiecībās notiktu pavērsiens uz labo pusi. Ticu, ka laba mūzika ir kā mierinājums, kā cerību un jaunus spēkus dodošs sākums”

Ziemassvētku koncertos muzicēs Jānis Lūsēns (taustiņi), Aivars Gudrais (ģitāra), Jānis Lūsēns jun. (basģitāra), Harijs Gūtmanis (sitaminstrumenti).

Pirmajam Ziemassvētku koncertam 18. decembrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars sekos koncerti Rīgā, VEF Kultūras pilī (20.12), Jelgavas kultūras namā (21.12), Latgales vēstniecībā GORS (22.12), Vidzemes koncertzālē Cēsis (23.12),  Rīgas Jaunajā  Svētās Gertrūdes baznīcā (25.12), Ventspils koncertzālē Latvija (26.12), Valmieras kultūras centrā (27.12), Rīgas Lutera baznīcā Torņkalnā (28.12) un Tukuma kultūras namā (29.12).  Biļetes „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.  Ziemasssvētku koncertus organizē Producentu grupa 7.

Citi šobrīd lasa

Dzeramnaudas pasaulē un Latvijā: cik atstāt, lai neaizvainotu apkalpotājus 3
Lietuvas armija īsi un saprotami izskaidro: "Karš šodien nebūs"
Alla Pugačova instagramā sveic dzelteno ziedu svētkos un publicē zīmīgu tekstu
Pievienot komentāru