Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džonijs Deps pirāta Džeka Sperova lomā. (Foto: ddp / Vida Press)

Džonijs Deps atgriezīsies “Karību jūras pirātos”, lai piedalītos slepenā jaunā projektā

Slavenības
2022. gada 24. novembrī 14:54 2022. gada 24. novembrī 14:54
  Jauns.lv
Tiek ziņots, ka Holivudas aktieris Džonijs Deps (59), kurš pazīstams ar kapteiņa Džeka Sperova lomu franšīzē “Karību jūras pirāti”, jau esot nolīgts darbā pie ekranizējuma nākamās daļas.

Izskanējusi informācija, ka Džonijs Deps atgriezīsies pie “Karību jūras pirātu” franšīzes piecus gadus pēc pēdējās filmas iznākšanas uz ekrāniem.


Izdevums “DailyStar” informē, ka Holivudas aktieris atkal iejutīsies savā leģendārajā Džeka Sperova lomā. Kopš 2003. gada viņš šo tēlu atveidojis piecās filmās. Savukārt kāds vārdā nenosaukts informators atklājis informāciju par gaidāmo “slepeno projektu”.

Zinātājs paskaidrojis: “Džonijam ir paredzēts atgriezties kapteiņa Džeka Sperova lomā, un plānots, ka viņš sāks filmēties februāra sākumā īpaši slepenā vietā Lielbritānijā.”

Kino industrijas aizkulisēm pietuvinātā persona norādījusi, ka filma šobrīd atrodas “sākumstadijā” un “projektam joprojām nav piesaistīts režisors”.

Filmu studija “Disney” jaunajam projektam devusi pagaidu nosaukumu “A Day At The Sea” (“Diena pie jūras”) un pēc pirmajām kino provēm filmēšana sākšoties ar pilnu jaudu.

Zinātājs turpinājis: “Aicinājums izsūtīts visiem apzinātajiem. Brūss Hendriks, kurš strādāja pie pirmajām trim filmām, ir nosaukts par jaunā projekta izpildproducentu.”

Anonīmais informators savu paziņojumu noslēdzis, sakot: “Visas pārējās detaļas tiek glabātas zem atslēgas. Viss projekts ir tīts noslēpumā, un Disneja studija vēlas visu paturēt slepenībā, cik vien tas iespējams.”

Ārkārtīgi veiksmīgā filmu sērija visā pasaulē kases ieņēmumos guva vairāk nekā 4,1 miljardu ASV dolāru un, kā tiek ziņots, arī ievērojami vairojusi Džonija Depa bagātību. Aktieris esot nopelnījis 240 miljonus dolāru vai vairāk.

Pēc tam, kad pret Džoniju Depu tika uzsākta tiesas prāva, kurā viņu vainoja sievas sišanā, daudzi darba devēji lauza līgumus ar slaveno aktieri un izskanēja viedoklis, ka Džeka Sperova lomā Holivudas zvaigzne vairs nekad neatgriezīsies.

2020. gada novembrī Deps zaudēja tiesas prāvā izdevumam “The Sun”, kas viņu bija nosaucis par “sievas sitēju” materiālā, kur stāstīja par aktieri un viņa bijušo sievu Amberu Hērdu.

Pēc tam Džonijs iesūdzēja Amberu tiesā par neslavas celšanu un 2022. gada jūnijā prāvu vinnēja. Viņa labais vārds šoreiz tika attaisnots un līdz ar to aktierim atkal pavērās durvis darba jautājumos.

Kad aktierim jautāts, ja Disneja studija ieradīsies pie viņa ar 300 miljoniem dolāru vērtu piedāvājumu, vai viņš joprojām atteiksies ar viņiem strādāt pie nākamās “Karību jūras pirātu” filmas”, viņš atbildējis – “Tā ir taisnība”, ļaujot noprast, ka jūtas apvainots, ka filmu studija no viņa iepriekš novērsās, neticot aktiera nevainībai.

Taču, ja var ticēt anonīmā ziņu avota sniegtajai informācijai, Deps tomēr pārdomājis un atkal spēlēs daudzu skatītāju tik iemīļoti pirātu.

Citi šobrīd lasa

Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 3
Latvijas basketbolisti pirmā puslaika uzvar Slovākiju - bumba grozā varētu krist biežāk
Zelenskis: Ukraina zaudējusi 31 000 karavīru 1
Pievienot komentāru