Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Rēzija Kalniņa ar vīru no skatuves taisnojas, ka viņiem laulības dzīvē viss kārtībā

Slavenības
2022. gada 11. oktobrī 06:31 2022. gada 11. oktobrī 06:31
  Žurnāls "Kas Jauns"
Šovasar apritēja divi gadi kopš Dailes teātra aktrises Rēzijas Kalniņas un viņas vīra diriģenta Aināra Rubiķa kopīgi radītās satikšanās vietas - mūzikas un drāmas telpas OratoriO" - atklāšanas.

Šajā periodā, neraugoties uz pandēmijas apkarošanas pulcēšanās ierobežojumiem, kas ik pa laikam stopēja kultūrdzīvi, "OratoriO" aicinājuši ļaudis uz daudziem iestudējumiem un muzikāliem vakariem. Rēzija kolektīvā apvienojusi lieliskus aktierus – gan dažādos Latvijas teātros nodarbinātos, gan visiem zināmas un iemīļotas leģendas, kuru gaitas uz lielo teātru skatuvēm ir noslēgušās, kā Juris Kalniņš, Jānis Skanis, Mārtiņš Vilsons, Gunta Virkava un citi.


Starp citu, aizvadītajā nedēļā pēc nesen izskanējušajiem pieņēmumiem par iespējamu krīzi laulībā pasaulslavenais diriģents Ainārs Rubiķis ar sievas Rēzijas Kalniņas starpniecību publiski apliecināja, ka tā nav patiesība. Kā šonedēļ vēsta žurnāls "Kas Jauns", tad, atrodoties koncertos ārzemēs, Ainārs ar videozvanu Rēzijas tālrunī, kas bija pavērsts no skatuves uz skatītāju zāli, kopā ar sveicieniem pirmizrādē vēstīja, ka attiecībās ar mīļoto sievu viss ir kārtībā.

Pirmizrādē Rēzija Kalniņa uz skatuves atskaņoja videozvanu no ārzemēs esošā vīra, diriģenta Aināra Rubiķa. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

 

Citi šobrīd lasa

Martā gaidāma saule "ar zobiņiem". Zināma arī prognoze Lieldienām!
Tā notika dokumentālās filmas "Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks" pirmizrāde
"Ak dieviņ, kas notiek, baisi dzīvot. Pie mums viņi no kurienes?!?": Putina dzimtās pilsētas iedzīvotāji sāk uz savas ādas izjust "specoperāciju" Ukrainā 1