Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Latviešu piedzīvojumi festivālā "Tomorrowland" turpinās - top dokumentāls vlogs

Mūzika
2022. gada 18. jūlijā 13:33 2022. gada 18. jūlijā 13:33
  Jauns.lv
Kādēļ festivāls "Tomorrowland" vilina cilvēkus no visas pasaules? Kādēļ biļetes tiek izpārdotas nekavējoties? Kāda ir "Tomorrowland" patiesība? To visu mums būs iespēja noskaidrot caur klātienes sajūtu dokumentālajā vlogā, kuru, festivālā klātesot, filmē "Radio Superhits" komanda.

"Sajūtot klātienes gaisotni, var secināt - nav vienas konkrētas atbildes, bet ir skaidri redzams, ka elektroniskās mūzikas festivālam piemīt pārdabiska spēja vienot līdzīgi domājošos," saka dīdžejmeitene Zane Stocka.


Latvieši jau šobrīd ir intervējuši pasaulslavenus māksliniekus - Fedde Le Grand, Sidepiece un citus. Uz sarunu aicināts ne tikai "Billboard" pārstāvis, bet arī "Tomorrowland" festivāla organizatori, kas dalījušies pieredzē, vēsturiskos faktos un personīgi veikuši uzrunu latviešu tautai.

Jauns.lv jautāja "Radio Superhits" zīmola vadītājam Tomam Baronam Lūķim, kāds ir festivāla apmeklēšanas iemesls. ''Mēs ik dienas dzirdam stāstus, redzam stāstus, vizualizējam tos un turpinām tos pārstāstīt tālāk pieliekot kripatiņas sevis. Taisnība noteikti var būt katram, bet patiesība ir viena! Tāds tad arī ir mūsu mērķis - parādīt latviešiem festivāla "Tomorrowland" burvību ar sajūtu!'' teic Toms Barons Lūķis.

Saistītās ziņas

Ļaužu tūkstoši un unikāli krāšņi šovi - latvieši sajūsmā par festivāla "Tomorrowland" vērienu
Latvieši dodas lūkot, kas īsti notiek leģendārajā festivālā "Tomorrowland"
Latviešu piedzīvojumi festivālā "Tomorrowland" turpinās - top dokumentāls vlogs

Portāls Jauns.lv jau informēja, ka bariņš ziņkārīgu latviešu sēdušies auto un devušies uz Beļģiju, lai Latvijas iedzīvotājiem ik dienas portālā Jauns.lv un "Radio Superhits" kontā "Instagram" dalītos emocijās, atspoguļotu "Tomorrowland" festivālā piedzīvoto. Līdzās sociālo tīklu komunikācijai apņēmīgie letiņi filmē dokumentālu vlogu, kuru atgriežoties atrādīt interesentiem.

Citi šobrīd lasa

Edgars Rinkēvičs izskaidro Īlonam Maskam, kāpēc eksistē NATO 3
Princis Harijs zaudē tiesas prāvā pret Apvienotās Karalistes valdību 2
Raidījums: Vaivods piedāvājis 50 tūkstošu eiro lielu kukuli Satiksmes ministrijas darbiniekam 3
Pievienot komentāru