Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

Rēzija Kalniņa atklāti par attiecībām ar vīru: romantiskas vēstules un pikantas zīmītes

Slavenības
2021. gada 19. novembrī 15:11 2021. gada 19. novembrī 15:11
  Jauns.lv
Mīlestība partnerattiecībās iet roku rokā ar kaisli, prieku, pieskārieniem, sarunām un citiem aspektiem, kas mīlniekiem sniedz laimes un piepildījuma sajūtu. Nereti, gadiem ejot, šī dzirkstelīte, kas abu acīm lika priekā iemirdzēties, sāk lēnām pagaist. Šādās situācijās pāri mēdz padoties un katrs aiziet savu ceļu vai, gluži otrādi, meklēt veidus, kā atjaunot pazaudēto. Latviešu aktrise Rēzija Kalniņa atklāj, kas viņai palīdzējis uzturēt laulību tonusā.


Kas ir mīlestība un kā tā izpaužas, ir viens no eksistenciālajiem jautājumiem, kas nomoka cilvēku prātus jau tūkstošiem gadu. Aktrise Rēzija Kalniņa uzskata, ka mīlestība mājo ikvienā no mums un tā nepazūd arī tad, ja attiecības izjūk un katrs aiziet savu ceļu: “Es kādu mīlu, bet tā mīlestība ir manī. Pat, ja tas cilvēks izies ārā pa durvīm, viņš jau nevar iznest manu mīlestību, jo tā nav viņā.” Pēc aktrises domām, lai šo apziņu kultivētu, ir jāmācās ikdienā dažādos veidos otram paust savas jūtas. Rēzija Kalniņa "SuperHits EHR" raidījumā “Manas dzīves SuperHits” atklāj, kā viņa izpauž savu mīlestību vīram.

Romantikas vēstules un pikantas “zīmītes” sms formātā

Viens no veidiem, kā izpaust savu mīlestību, – izlikt savas jūtas uz papīra. Ar roku rakstītas vēstules, zīmītes uz ledusskapja, mīļotā jakas kabatā vai uz spoguļa vannasistabā var palīdzēt attiecībās uzturēt dzirksteli. Arī Rēzija Kalniņa savam vīram mēdz rakstīt gan romantikas vēstules un zīmītes, gan pikantas īsziņas.

Latviešu aktrise atminas, ka līdz šim pēdējo mīlas vēstuli vīram uzrakstījusi Berlīnē, kur mīļotajam bijusi teātra izrāde. “Es to izrādi jau biju redzējusi un gaidīju viņu kabinetā. Gaidot, ievēroju A4 formāta lapas un izdomāju viņam uzrakstīt vēstuli,” atminas māksliniece. Rēzija Kalniņa ar platu smaidu uz lūpām piebilst, ka vīrs tikai nesen šo vēstuli esot atradis, pēc kuras izlasīšanas aktrise no mīļotā saņēmusi sirsnīgu videozvanu.

Mākslinieci šādām jūtu izpausmēm iedvesmojusi aktrise Nikola Kidmena, kura kādā intervijā esot stāstījusi, ka viņa vīram nekad īsziņas formātā nesūta praktiskus noradījumus, piemēram, ka jānopērk krējums. Tā vietā pasaulslavenā māksliniece sms formātā mīļotajam sūtot pikantas ziņas. Rēzija Kalniņa, smejoties, iesaka pāriem iegādāties divus telefonus – vienu, ar kura palīdzību informēt vienam otru par praktiskajiem mājas soļiem, bet otru, kur atļauties būt rotaļīgiem un rakstiski paust savas jūtas.

Atklātas sarunas par būtisko

Ne reizi vien ir dzirdēts, ka savstarpējā komunikācija ir attiecību stūrakmens. Tās esamība var stiprināt laulību, bet neesamība to lēnām sagraut. Arī Rēzija Kalniņa uzsver, ka viena no nozīmīgākajām jūtu izpausmēm ir atklātas sarunas, kas ietver dalīšanos ar emocijām, sajūtām, secinājumiem un personīgi būtiskiem jautājumiem. Tomēr aktrise nenoliedza, ka bieži vien ar otro pusīti ir grūti runāt atklāti, jo tas prasa lielu empātiju un prasmi uzklausīt. Tikai kopīgi ikdienā, veltot laiku sarunām, ir iespējams iemācīties vienam otru sadzirdēt, tādā veidā stiprinot mīlestību un atgūstot dzirkstelīti.

Aktrise iedrošina pāriem neaizmirst, cik svarīgi pāriem paust savas jūtas abiem pieņemamā formā, neatkarīgi no tā, vai tas ir mutiski vai rakstiski.

 

Citi šobrīd lasa

Brīvdienu kalendārs 2024. gadam. Uzzini, kurā gada mēnesī šogad jāstrādā vismazāk!
Jelgavā manīts neparasts putns. Eksperts skaidro, ka tam varētu būt divi iemesli
No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 3
Pievienot komentāru