Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Positivus ētera personības Gustavs Terzens un Artūrs Mednis.

360TV Positivus jau vairāk nekā 100 tūkstoši skatītāju

Izklaide
2015. gada 15. jūlijā 16:01 2015. gada 15. jūlijā 16:01
 
Divu nedēļu laikā Baltijas lielākajam mūzikas festivālam veltītais televīzijas kanāls – 360TV Positivus – jau pirms festivāla sākuma ir pulcējis jau vairāk nekā 100 000 TV skatītājus. Savukārt šajā nedēļas nogalē no Positivus teritorijas kopumā tiks nodrošināta 21 stunda tiešā ētera no koncertiem, apmeklētāju iecienītām izklaides zonām un TV studijas, kas pārcēlusies uz Salacgrīvu.

Festivālu gaidot, skatītākās pārraides 360TV Positivus bija raidījumi Positivus domnīca, kurā viesojās mūziķis Jānis Žilde, ekspremjers un bundzinieks Ivars Godmanis un grupas Prāta vētra menedžmenta pārstāve Guna Zučika, Satiec savējos, kur tika intervēta Latvijas grupa Pink Elephant, kura šogad piedalīsies festivālā, kā arī pagājušo gadu Positivus koncertieraksti – Laura Mvula, Carnival Youth un Bastille. Tāpat lielu skatītāju atsaucību guva raidījums Festivāli pasaulē, ļaujot iepazīt citus pasaulslavenus mūzikas festivālus. Lielāko interesi raisīja stāsts par festivālu  Benicassim un Bestival.


Festivāla noskaņu no 17.-19.jūlijam varēs izjust arī mājās esot vai sauļojoties pludmalē, jo 21 stundu no visa festivāla laika kanālā 360TV Positivus tiks nodrošinātas tiešraides. Par festivāla norises un apmeklētāju atspoguļojumu rūpēsies raidījums Dzīvs un pozitīvs – katru dienu plkst. 12:00 un 16:00, kā arī Artūrs Mednis ar raidījumu Positivus dienasgrāmatas – sestdien 11:00 un svētdien 11:00 un 13:00,  bet mūzikas cienītājus priecēs koncerti, intervijas ar māksliniekiem un citi jaunumi no Positivus teritorijas, ko veidos 360TV Positivus ētera personības  Gustavs Terzens un Kaspars Breidaks.

360TV Positivus ētera personības ir Artūrs Mednis, Marta Selecka, Elīna Doļģe, Zane Stocka, Gustavs Terzens, Agnese Kleina, Grēta Gorjučko un citi, kuri rūpējas par tematiskajiem raidījumiem, savukārt lietotāji ar Twitter un Instagram kontu palīdzību var piedalīties konkursos, kā arī nokļūt TV ekrāna sociālo tīklu joslā.

360TV Positivus pārraida 24 stundas diennaktī  no 1.jūlija līdz 2.augustam,  piedāvājot īpašu programmu festivāla gaidās, tā norises laikā un pēc noslēguma, paildzinot festivāla sajūtu, izbaudot labākos festivāla koncertus, kā arī uzkavēties atmiņās un atkārtoti ļaujoties Positivus festivāla emocijām.

360TV Positivus programmai sekojiet līdzi: www.lattelecom.tv/tiesraide .

360TV Positivus pieejams Lattelecom televīzijas platformās – Interaktīvās TV un Virszemes TV klientiem, kā arī ikvienam interesentam Interneta TV.

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Brīvdienu kalendārs 2024. gadam. Uzzini, kurā gada mēnesī šogad jāstrādā vismazāk!
Eksperts: "Rīgas satiksmes" jaunais logo piemērots adīšanas uzņēmumam 9
FOTO: ko Latvijā dara Holivudas aktrise Kristena Stjuarte?
Pievienot komentāru