Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Dziedātāja Miglāne, blogere Sauliete un fitnesa instruktors Rumpis atklāj Vislatvijas pozitīvisma kampaņu

Slavenības
2021. gada 14. augustā 19:02 2021. gada 14. augustā 19:02
  Reklāmas projekts
Sestdien, 14.augustā, tirdzniecības centra “Spice” auto stāvlaukumā norisinājās Vislatvijas pozitīvisma kampaņas atklāšana, kā ietvaros rīdzinieki varēja gan pārbaudīt savu veiksmi īsta naudas seifa atvēršanā, gan arī sacensties rallija video simulatora un latiņas (plankinga) konkursos.

Startu kampaņai deva influenceru trio – fitnesa instruktors Pēteris Rumpis, izaicinot garāmgājējus piedalīties planka sacensībās, kurā dziedātāja Adriana Miglāne vīru kompānijā ieņēma godpilno ceturto vietu. Savukārt, blogere Katrīne Sauliete aicināja klātesošos iemalkot pozitīvismu rallija video simulatora sacensībās un starplaikos dalījās ar padomiem par efektīvāko skūpstīšanās tehniku.

Foto: Publicitātes foto

Latvijā plaši pazīstamie influenceri, kā arī radio dīdžeji Zane Stocka un Valdis Čirksts iedrošināja cilvēkus aizmirst par ikdienas steigu un ļaut vaļu atpūtai, atgādinot tās nozīmi mūsu dzīvē. Kā liecina socioloģisko pētījumu kompānijas "Norstat" veiktais pētījums par Latvijas iedzīvotāju atpūtas paradumiem, kurā piedalījās 1027 respondenti vecuma grupā no 18 līdz 55 gadiem, lielākā daļa jeb 51% Latvijas iedzīvotāju dienā atpūtai velta mazāk par divām stundām, no kuriem 13% atpūšas mazāk par vienu stundu, kas ir krietni par maz.

Foto: Publicitātes foto

Psihoterapeits Nils Sakss-Konstantinovs skaidro, ka cilvēkam vismaz astoņas stundas dienā vajadzētu veltīt  ģimenei, draugiem, mājas solim, hobijiem un dažāda veida atpūtai. “Svarīgākais, lai ir gan aktīvā atpūta ar izkustēšanos, gan pasīvā - grāmatas lasīšana vai vienkārši pagulšņāšana dīvānā,” viņš piekodina.

Pēc nedaudz vairāk nekā divu stundu saspringtas cīņas par seifa pareizo kodu, kurā kopumā piedalījās vairāki simti interesentu, veiksme uzsmaidīja izskatīgajai Simonai. Jaunā rīdziniece, izmantojot iespēju ikreiz interesentu rindā stāties no jauna, fiksējot neveiksmīgās kombinācijas un veicot matemātiskus aprēķinus, kā pirmā ieguva 1000 eiro balvu.

Foto: Publicitātes foto

Apņēmīgā rīdziniece uz Zanes Stockas un Valda Čirksta jautājumu, kā plāno rīkoties ar laimestu mēnešalgas apmērā, emocionālajā pacēlumā izsaucās, ka plāno beidzot atpūsties no darba dunas: “Domāju, ka darbā ņemšu atvaļinājumu, lai kādu laiku padzīvotu labā SPA viesnīcā un parūpētos par savu labsajūtu. Neizslēdzu, ka pozitīvisma kampaņai pievienošos arī pēc nedēļas Jēkabpilī. Zinu, ka man ir laimīga roka!” Simonas veiktie aprēķini varētu liecināt, ka "veiksmīgas rokas" pamatā ir augstākās matemātikas pamatu pārzināšana kopā ar neatlaidību un nelielu veiksmi.

Foto: Publicitātes foto

Kampaņas atklāšanas laikā slavenības ne tikai ķēra asas izjūtas un mērojās spēkiem ar garāmgājējiem, bet arī centās uzminēt astoņu ciparu kombināciju un atvērt "SuperHits" seifu. Katrīne Sauliete un Adriana Miglāne, smiedamās komentēja, ka abām ir svarīgi "uzlauzt seifu", lai varētu nomaksāt PTAC nesen piemēroto naudas sodu par juridiski nekorektu komercpraksi.

Pozitīvisma kampaņas apmeklētajiem bija iespēja mēroties spēkiem ar Pēteri Rumpi un iemācīties tehniski pareizu plankinga izpildījumu. Turpretim tie, kuri ar sportu ir uz jūs un nebija ieradušies ar savu otro pusīti, varēja piedzīvot ko nebijušu, pievienojoties Adrianai Miglānei un Katrīnei Saulietei rallija simulatorā.

Foto: Publicitātes foto

Kampaņas “Atver SuperHits seifu!” ietvaros astoņas nedēļas katru darbadienu "SuperHits EHR" ēterā izskanēs viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem.

Foto: Publicitātes foto

Pozitīvisma kampaņas ietvaros no 14. augusta līdz 2. oktobrim katru sestdienu Jēkabpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Cēsīs notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot astoņu ciparu kombināciju, varēs laimēt reālu naudu un no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros "Primero" nodrošinās 9 000 eiro. Pēc nedēļas, 21. augustā, pozitīvisma kampaņa viesosies Jēkabpilī, kad seifā atradīsies nākamie tūkstoš eiro.

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar EHR.

Citi šobrīd lasa

Ramona Salmiņa kopā ar mīļoto Šveices kalnos piepilda sapni
Krievija cieš lielākos cilvēku zaudējumus kopš kara uzsākšanas
Haiti no cietuma izlauzušies 4000 ieslodzītie
Pievienot komentāru