Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hjū Džekmens.

 

"Lūdzu, tikai ne atkal": Hjū Džekmens noguris no cīņas ar vēzi

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2021. gada 6. augustā 12:22 2021. gada 6. augustā 12:22
  Jauns.lv
Aktieris, kurš skatītāju mīlestību izpelnījies ar Vilknadža lomu, nesen kā nobiedējis savus fanus. Džekmens sociālajos tīklos paziņojis, ka viņam atkal atgriezies ādas vēzis. Šī nopietnā slimība aktieri piemeklējusi jau atkārtoti.

Hjū Džekmens jau vairākus gadus cīnās ar nopietnu slimību – bazālo šūnu karcinomu jeb ādas vēzi. Laiku pa laikam audzējs parādās izauguma veidā aktierim uz deguna, šādi piedevām arī apgrūtinot darbu un filmēšanas procesus.


Pirms dažiem gadiem Džekmens devās uz ķirurģisku operāciju un cerēja, ka ādas vēzis būs izoperēts uz visiem laikiem. Taču nesen kļuvis zināms, ka Hjū atkal saslimis. Savā “Instagram” kontā aktieris publiskojis video, kurā parāda, ka viņam uz deguna atkal atgriezies jauns izaugums. Viņš arī vienlaikus atzinis, ka ir nedaudz noguris no pastāvīgās cīņas.

“Lūdzu, biežāk pārbaudiet savu ādu, neatkārtojiet manas kļūdas, nedomājiet, ka ar jums tas nenotiks,” brīdinājis Džekmens.

Komentāros fani neslēpj savu šoku par aktiera jauno atzīšanos. “Lūdzu, tikai ne atkal”, “Brāli, Hjū, turies!”, “Ļoti ceram, ka tu drīz atlabsi”, “Tu lieliski izskaties arī šādi”, “Mana sirds ir salūzusi” – raksta fani.

Citi šobrīd lasa

Vai bijusī ministre Anita Muižniece ģimenes suni atdevusi patversmei?
VIDEO: "gadsimta vētra" plosa Melnās jūras ziemeļu piekrasti; soctīklos iespaidīgas ainas
Imants Parādnieks sagaidījis astoto bērnu
Pievienot komentāru