Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Negaidīti atklājumi un pārsteigumi - žurnāla "Kas Jauns" speciālizlaidumā

Slavenības
2021. gada 3. jūnijā 03:33 2021. gada 3. jūnijā 03:33
  Jauns.lv
Pašmāju šovbiznesā, politikā un augstākajās aprindās šogad nav trūcis notikumu, kas raisījuši rezonansi sabiedrībā.

Bijuši gan negaidīti atklājumi, gan pārsteigumi, kas izbrīnīja un saviļņoja. Tas viss žurnāla "Kas Jauns" speciālizlaidumā "Bija Tā".

Premjera ģimenes bagātības un miljonu darījumi


Ministru prezidenta Artura Krišjāņa Kariņa sievai Andai Kariņai, izrādās, jau vairākus gadus pieder krietns īpašums Rīgas centrā – ģimenes ārste par teju 3,4 miljoniem eiro nopirkusi zemas gabalu Tērbatas ielā 13.

Maestro mazmeita strādā sieviešu patversmē

Piedzimusi slavenā ģimenē, tikusi pie iespējas mācīties un iegūt bakalaura grādu Ņujorkā, varējusi grozīties pie sabiedrības krējuma Latvijā un Krievijā, bet viņa – Maestro Raimonda Paula mazmeita Annamarija Paula (31) – strādā sieviešu patversmē Rīgā, ik dienu palīdzot grūtībās nonākušām bezpajumtniecēm.

Olga Dreģe: “Nebija lemts man aiziet”

Vienmēr dzīvespriecīgā aktrise Olga Dreģe šī gada sākumā atklāja – pērn novembrī viņu piemeklējis pamatīgs trieciens, veikta nopietna operācija un kādu laiku nācās pavadīt intensīvās terapijas nodaļā.

Sandra Zviedre atvadās no skatītājiem

Janvārī ilggadējā Latvijas Televīzijas ziņu raidījumu vadītāja Sandra Zviedre (53) atvadījās no skatītājiem. Pēc vairāk nekā 20 gadiem LTV skatītāju iemīļotā diktore pieņēma lēmumu darbu kameras priekšā beigt.

Jubileja un sods

Februārī aktieris un režisors Valdis Lūriņš svinēja savus 70. Kā pārsteigums no ģimenes tika sarūpētas āra svinības ar ciemiņiem, kas nepalika bez likumsargu ievērības.

Citi šobrīd lasa

Čārlzs Spensers atklāj māsas princeses Diānas "galveno vēlēšanos"
Martā gaidāma saule "ar zobiņiem". Zināma arī prognoze Lieldienām!
"Ak dieviņ, kas notiek, baisi dzīvot. Pie mums viņi no kurienes?!?": Putina dzimtās pilsētas iedzīvotāji sāk uz savas ādas izjust "specoperāciju" Ukrainā 1
Pievienot komentāru