Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Varu apgalvot, ka tēva jubilejā ārā tika ievēroti visi ar drošību saistītie noteikumi. Pat apskāvienu nebija!” dievojas Dita. (Foto: publicitātes (Kaspars Filips Dobrovoļskis))

Pēc tēva 70 gadu jubilejas svinībām Dita Lūriņa gatava doties uz policiju 6

Slavenības
2021. gada 15. februārī 06:11 2021. gada 15. februārī 06:11
  Jauns.lv
Bez ievērības nav palikusi aktiera un režisora Valda Lūriņa 70 gadu sirsnīgā jubileja, kurā viņam kā pārsteigums no ģimenes tika sarūpētas āra svinības ar ciemiņiem. Par notikušo nu pārbaudi sākusi policija.


4. februārī savu 70 gadu jubileju atzīmēja Latvijas Nacionālā teātra aktieris un režisors Valdis Lūriņš. Kā nu atklājies, par sarīkotajām āra svinībām jeb brīvdabas pikniku, kur ieradušies režisoru sveikt bija arī studiju biedri un citi kolēģi, sākta resoriskā pārbaude. Lūriņš pēc svinībām žurnālam "Kas Jauns" apstiprināja, ka, pašam neko nenojaušot, dzimšanas dienas svinības kā pārsteigums tika noorganizētas mājas dārzā. Par to parūpējusies viņa kuplā ģimene.

Sarunā ar Jauns.lv tautā mīlētā režisora meita - aktrise un režisore Dita Lūriņa - atzina, ka ir no medijiem uzzinājusi, ka policijas redzeslokā nonākusi viņas tēva dzimšanas dienas svinības. Dita to uzzinot, aptaujājusi arī pārējos ģimenes locekļus, un līdz šim neviens nav izsaukts uz pārrunām policijā. “Iespējams, kādas ziņas par šo pārbaudi saņemsim vien pēc krietna laika. Tagad zinu, ka man ir jābūt gatavai atbildēt par šo pasākumu, jo biju viena no organizatorēm. Varu apgalvot, ka tēva jubilejā ārā tika ievēroti visi ar drošību saistītie noteikumi. Pat apskāvienu nebija!” dievojas Dita.

Saistītās ziņas

Policijas redzeslokā nonāk Brantes frizēšanās un Lūriņa apaļās jubilejas svinības 5
Dita Lūriņa: "Par to nav viegli runāt. Kur nu vēl publiski"
"Ziniet, Olga, tas ziņotājs it kā esmu es..." Valdis Lūriņš par "Čikāgas piecīšiem" un atrašanos čekas maisos 1

Citi šobrīd lasa

FOTO un VIDEO: kara otrajā gadadienā visā Latvijā notiek atbalsta pasākumi Ukrainai
55 gadu vecumā mūžībā devusies Daugavpils teātra aktrise Maija Korkliša
Krievijā spēlējošajiem hokejistiem sociālajos tīklos uzrodas "simtiem aizstāvju" 3
Skatīt visus komentārus