Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juan Rico / BACKGRID/All Over Pr/ Vida Press

Keitija Perija un Orlando Blūms pārceļ kāzas uz vēlāku laiku

Slavenības
2019. gada 6. decembrī 05:20 2019. gada 6. decembrī 05:20
  Jauns.lv
Dziedātāja Keitija Perija (35) un aktieris Orlando Blūms (42) nesvinēs kāzās šā gada decembrī, kā to bija iepriekš plānojuši.

Jaunākā informācija liecina, ka viņi kāzas atcēluši uz vēlāku laiku, taču nav nekādas drāmas vai nopietnu iemeslu, kas liktu šaubīties par viņu attiecībām.

Keitija Perija un Orlando Blūms. (Foto: FayesVision/WENN.com/Vida Press)

Vietnē „Pinterest” var atrast tūkstošiem ideju romantiskām kāzām ziemā un izplānot visideālākās sapņu kāzas, pat neatkarīgi no tā, vai tāds notikums dzīvē ir aktuāls vai ne. Pasaulē ir daudz pāru, kas izvēlas savu Lielo notikumu atzīmēt tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā – decembrī.

Kāzas decembrī svinējuši Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts, Nikola Ričija un Džoels Madens, Keita Vinsleta un Neds Rokenrols, Keita Hadsone un Kriss Robinsons, Brigita Nīlsena un Silvestrs Stallone, Nikola Kidmena un Toms Krūzs, Madonna un Gajs Ričijs, Sindija Krauforde un Ričards Gīrs, Džada Pinketa Smita un Vils Smits, kā arī vēl daudzi citi.

Arī Keitija Perija un Orlando Blūms vēlējās pievienoties tiem pāriem, kas izvēlas kāzu svinības ziemā. Taču jaunākā informācija liecina, ka viņi savu kāzu datumu izlēmuši pārcelt uz vēlāku laiku.

Taču iemesls kāzu svinību pārcelšanai ir pavisam vienkāršs, te nav nekādas drāmas! Kāds pārim tuvs cilvēks žurnālam „Us Weekly” pastāstījis – lai kāzu svinībām būtu iespējams dabūt izvēlēto vietu, Keitijai un Orlando ir nedaudz jāpagaida. Decembrī viņu „sapņu vieta” nav pieejama.

„Viņi pārcēla datumus, lai varētu dabūt kāzu norisei vietu, ko vēlas,” norādījis paziņa. „Viņi aizvien ir ļoti iemīlējušies.”

Atklājies, ka pāris plāno ne tikai vienas kāzas, bet gan divas svinības. Tāpēc viņiem ir darbu pilnas rokas. „Viņi gatavojas sarīkot vienu vietējo kāzu ballīti, bet otra būs kāzu ballīte kaut kur tālu prom no mājām.”

Orlando Blūms bildināja Keitiju Periju šā gada Valentīndienā, pasniedzot piecu miljonu ASV dolāru vērtu saderināšanās gredzenu ar rozā briljantu. Pāris, kas sāka satikties 2016. gadā, ar kāzu svinēšanu nesteidzas. Keitija atzinusies, ka viens no iemesliem daudz nesteidzīgākam skatījumam uz notiekošo, ir tas, ka abi jau iepriekš ir bijuši precēti.

Keitija Perija ar pirmo vīru komiķi Raselu Brendu. (Foto: MARCOCCHI GIULIO/SIPA/ Vida Press)

Keitija Perija no 2010. gada līdz 2012. gadam bija precējusies ar britu komiķi Raselu Brendu. Savukārt Orlando Blūms 2010. gadā apprecējās ar modelei Mirandu Keru. Pēc trim kopdzīves gadiem un pasaulē sagaidīta dēla Flinna pāris izšķīrās.

„Manuprāt, mums iet ļoti labi. Mēs esam izdarījuši patiesi smagu darbu un uzbūvējuši brīnišķīgus pamatus, lai pēc tam uz tiem sāktu celt lielu māju,” viesojoties „Kylie and Jackie O” šovā, savas attiecības ar Orlando Blūmu tēlaini salīdzinājusi Keitija.

„Mums abiem ir ļoti svarīgi ieguldīt šo darbu pirms speram nākamo lielo soli. Mēs abi esam bijuši precēti, un pēc trīsdesmit gadu sliekšņa attieksme pret laulību ir pavisam cita.”

Citi šobrīd lasa

No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 10
Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Pievienot komentāru