Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

T/c Origo šī gada pirmajos desmit mēnešos apmeklējuši 17 miljoni pircēju

Bizness un ekonomika
2023. gada 28. novembrī 09:00 2023. gada 28. novembrī 09:00
  Reklāmas projekts
Atpazīstamības ziņā t/c Origo šobrīd ieņem pirmo vietu starp Rīgas centra tirdzniecības centriem, liecina pētījumu kompānijas Kantar nesen veiktās aptaujas dati. Gan t/c Origo ērtā lokācija, gan mērķtiecīga un pārdomāta nomnieku politika, veidojot piedāvājumu dažādiem pircēju segmentiem, šobrīd ļāvusi sasniegt būtisku apmeklētāju un neto apgrozījuma pieaugumu attiecībā pret šādu pašu periodu pērn.

Par tirdzniecības centra Origo aizvien pieaugošo popularitāti Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu vidū liecina fakts, ka 2023. gada pirmajos desmit mēnešos tirdzniecības centru apmeklējuši gandrīz 17 miljoni pircēju. Tas ir par teju 9 % vairāk nekā šajā pašā laika periodā pērn.


Linstow Baltic un multifunkcionālā centra Origo komercdirektore Evija Majevska: “Redzam, ka šī apkaime gadu no gada attīstās, un tas likumsakarīgi piesaista aizvien lielāku cilvēku plūsmu. Arī līdzās esošo attīstības ieceru realizācija – Rail Baltica un Satekles Biznesa centra izbūve – tikai sekmēs t/c Origo atrašanās vietas stratēģiskās nozīmes pieaugumu. Linstow Baltic attīstīto Satekles Biznesa centru plānots atklāt jau 2025. gadā, un tā enkurnomnieks būs AS SEB banka, taču topošajā biznesa centrā nomniekiem  ir vēl pieejamas telpas ~ 2200m2 platībā ar līdz šim augstāko BREEAM sertifikāta novērtējumu Latvijā. Tādējādi nenoliedzami šī apkaime jau tuvākajā laikā kļūs par vēl pievilcīgāku biznesa un tūrisma mezglu, kas savieno dažādas pilsētas un nodrošina tai ērtu piekļuvi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.”

Jautāti par t/c Origo galvenajām priekšrocībām, apmeklētāji aptaujā norādījuši ne vien tirdzniecības centra izdevīgo atrašanās vietu, kam nodrošināta ērta piekļūšana arī ar auto un plaša pazemes stāvvieta, bet arī tā piemērotību dažādiem pircējiem, piedāvājumu ikdienas vajadzībām, kā arī veikalu izdevīgās cenas un izpārdošanas. Atzinīgi novērtēta arī t/c Origo patīkamā atmosfēra un nesen veiktā renovācija.

Linstow Baltic multifunkcionālo tirdzniecības centru Origo apzināti ir attīstījis tā, lai tas iekļautos pilsētvidē un būtu draudzīgs ikvienam apmeklētājam. Mērķtiecīgi ieguldījumi ilgtspējīgu risinājumu ieviešanā un aizvien jaunu nomnieku piesaistīšana ir sekmējusi t/c Origo spēju apmierināt apmeklētāju prasības, ko apliecina tā popularitāte, kļūstot par klientiem ērtākās un iecienītākās iepirkšanās vietas izvēli Rīgas centrā.

2020. gadā rekonstruētais un paplašinātais multifunkcionālais t/c Origo šobrīd ir viens no modernākajiem iepirkšanās centriem Latvijā. Pateicoties tirdzniecības centra attīstītāja Linstow Baltic izraudzītajai t/c Origo attīstības stratēģijai, kas paredz dažādu uz globālu ilgtspējas mērķu sasniegšanu orientētu iniciatīvu īstenošanu, 2021. gadā t/c Origo saņēma BREEAM sertifikātu ar augstāko novērtējumu starp visiem Baltijas valstu tirdzniecības centriem. Savukārt Origo paplašinātā ēka un biznesa centrs Origo One tika atzīti par ilgtspējīgāko ēku Latvijā. Turpinot šo stratēģiju, šī gada rudenī uz t/c Origo jumta tika atklāts arī lielākais saules enerģijas paneļu parks Rīgā.

* Kantar aptauja norisinājās interneta vidē no 2023. gada 14. jūnija līdz 26. jūnijam, un tajā tika aptaujāti 865 Rīgas un Rīgas apkaimes iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 64 gadiem.

Par SIA “Linstow Baltic”

“Linstow Baltic” (LB) ir viens no vadošajiem dažādu segmentu ilgtermiņa nekustamā īpašuma projektu attīstītājiem Baltijā, tostarp biroju ēku, tirdzniecības centru, viesnīcu, autostāvvietu un citu. LB šajā nozarē darbojas kopš 1996. gada. Latvijā LB apsaimnieko un attīsta tirdzniecības centru “Origo”, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – “Ülemiste”. Rīgas pilsētas centrā LB apsaimnieko mūsdienīgu, dabai un sociālajai videi draudzīgu biznesa centru “Origo One”, kā arī attīsta dinamisku pilsētas kvartālu “Sporta 2” un ilgtspējīgu biznesa kompleksu “Satekles Biznesa centrs”. Linstow Baltic nesniedz nekustamā īpašuma darījuma starpnieka pakalpojumus. Plašāka informācija: www.linstowbaltic.lv.

Par t/c “Origo”

2020. gadā rekonstruētais un paplašinātais tirdzniecības centrs “Origo” ir viens no modernākajiem iepirkšanās centriem Latvijā. Jaunās ēkas pirmajos trīs stāvos izvietotas ērtas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos atrodas “Origo One” biznesa centrs ar augstvērtīgiem A klases birojiem. Tirdzniecības centrā “Origo” pieejams plašs vietējo un starptautisko zīmolu klāsts, tostarp “Springfield”, “Women’secret”, “Ivo Nikkolo’’, “Reserved”, “Lindex”, “Douglas”, “Sportland’’, “Skechers”, “Sinsay”, “Multilukss”, “LMT”, “Euronics”, “AIOO”, “Vapiano”, “Gan Bei”, “Rimi Hyper”, “Rimi Mini”, “Veselības centrs 4” un “E. Gulbja Laboratorija”. Tirdzniecības centrs ir ērti pieejams gan tiem, kas uz pilsētu dodas ar sabiedrisko transportu, gan tiem, kas pārvietojas ar privāto automašīnu (tostarp elektroauto) vai velosipēdu. Klientu ērtībai tiek piedāvātas 248 autostāvvietas, kā arī elektroauto uzlādes punkti un 100 velosipēdu novietnes. Iznomātājs: SIA Linstow. Plašāka informācija: www.origo.lv

Par “Satekles Biznesa centru”

“Satekles Biznesa centra” biroju komplekss pēc tā atklāšanas 2025. gadā kopumā ietvers piecas savstarpēji saistītas ēkas, tostarp integrējot arī vienu pilsētas kultūrvēsturiskā mantojuma koka ēku. 12 000 m2 plašais biroju komplekss atrodas kvartālā starp Elizabetes, Ernesta Birznieka-Upīša, Dzirnavu un Satekles ielu un iekļausies Rīgas Centrālās dzelzceļa pasažieru stacijas un “Origo One” biznesa centra apkaimes kvartālā.  Jaunais komplekss apvienos augstākos kvalitātes standartus un izcilus ilgtspējības risinājumus, radot mūsdienīgu un patīkamu darba vidi gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem, ko apliecina saņemtie BREEAM sertifikācijas projektēšanas posma sertifikāti ar Latvijā līdz šim augstāko novērtējumu – izcili (outstanding). Iznomātājs: SIA Satekles Business Center. Plašāka informācija: https://www.linstowbaltic.lv/estates/satekles-biznesa-centrs/

Citi šobrīd lasa

Arī paši spēcīgākie nav pasargāti. Ļoti nepatīkamā situācijā nonāk savulaik izcilais basketbolists Kambala 1
Noskaidrots, cik Rastorgujevs varētu saņemt par medaļu Pasaules čempionātā biatlonā 4
Putins: "Krievijas karaspēks virzīsies dziļāk Ukrainā" 2
Pievienot komentāru