Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: skati Slovākijas Augstajos Tatros un Liptovā piepildīs jūsu telefonu ar skaistiem fotoattēliem

Tūrisms
2023. gada 24. novembrī 14:11 2023. gada 24. novembrī 14:11
  Reklāmas projekts
Ziema Liptovā ir balta pasaka, kas īpaši radīta kustību aktivitātēm sniegā. Skats uz Tatru kalniem ir nepārspējams, bet uzturēšanās termālajos ūdeņos relaksē un dziedina.

Atklājiet sniegoto mežu, dziļo pārgājienu taku, silto spa un saldo punšu burvību. Modernais un viesmīlīgais Augsto Tatru reģions piedāvā daudzas aktivitātes arī ziemas sezonā.

Foto: Publicitātes

Jums vairs nav jāsapņo par gurkstošo sniegu zem jūsu zābakiem vai patīkami pēc tējas smaržojošo gaisu. Vienkārši dodieties uz augstākajiem Slovākijas kalniem un izbaudiet brīvdienas, kas piepildītas ar jaunu pieredzi un neatkārtojamiem piedzīvojumiem. Tas nav tikai pārgājiens, jauna pieredze būs arī vienmēr atvērtās kalnu mājiņas.

Kad valda sals, snieg un dienas ir vēl īsākas, Tatru un Liptovas reģiona piedāvājuma daudzveidība, kas koncentrēta nelielā teritorijā, ir atslēga vislabākajām ziemas brīvdienām.

Foto: Marek Hajkovsky

Izbaudīt šo visu ir nenovērtējama pieredze. Jūsu telefons būs ne tikai pilns ar fotoattēliem, bet jūsu galva būs piepildīta ar lieliskiem mirkļiem, mieru un atmiņām par lielisku ēdienu.

Foto: Marek Hajkovsky

Vairāk informācijas: www.regiontatry.sk; www.visitliptov.sk

Ikvienu Slovākijā šoziem gaida pasaules mēroga notikums, un ceļojumu aģentūra EnjoyTatras.com ar prieku piedāvā savus pakalpojumus un padomus.

Publikāciju finansiāli atbalsta Slovākijas Republikas Transporta ministrija.

Citi šobrīd lasa

Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 4
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus