Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Gaismas pastaiga "Ziemas gaismas dārzs. Trejdeviņi." aicina uzņēmumus un draugus uz kopīgu saulgriežu svinēšanu ar saulgriešu gardumiem.

Bizness un ekonomika
2023. gada 21. novembrī 16:55 2023. gada 21. novembrī 16:55
  Reklāmas projekts
Pastaiga "Ziemas Gaismas dārzs. Trejdeviņi." šogad aicinās ikvienu - gan mazu, gan lielu, ceļojumā brīnumu pasaulē - dosimies pazemē, cīnīsimies ar mošķiem, minēsim mīklas, klausīsimies kā Saulgriežos dzied bites, iestādīsim brīnumpupu un ieraudzīsim maģisku pasauli krāsainā pastaigā.

Šajā ziemā pirmo reizi "Ziemas Gaismas dārzs" piedāvā uzņēmumiem, kolēģiem, draugiem, ģimenēm – lieliem un maziem – kopā izstaigāt gaismas pastaigu gida pavadībā, sasildīties ar siltiem dzērieniem un gardiem ēdieniem, minēt mīklas, klausīties pasakas un iegrimt aizraujošā piedzīvojumā.


Draugus, darba kolēģus, klases un kursa biedrus gaidīs gan ekskursija ar gidu, gan laimes liešana no bišu vaska, gan trejdeviņi ēdieni un dzērieni un iespēja sasildīties atsevišķā telpā - Ziemas Gaismas dārza namiņā.

Foto: Publicitātes foto

Katru vakaru, kad būs atvērts "Ziemas Gaismas dārzs", Lielajā trejdeviņu pastaigā (2 stundas un 40 minūtes) būs iespējams doties plkst. 17.00 un 18.45, savukārt Mazajā trejdeviņu pastaigā - plkst. 17.00, 19.00 un 20.30. Tāpat iespējams atsevišķi nomāt tikai Ziemas Gaismas dārza namiņu - lai pasniegtu dāvanas un sasildītos ar trejdeviņiem ēdieniem un dzērieniem.

Lielās trejdeviņu pastaigas laikā būs iespējams ne tikai izstaigāt "Ziemas Gaismas dārzu", bet arī ielūkoties Ostas noliktavas lāžu kolekcijā, Vidzemes sētas "Rizgu" rijā un Kurzemes zemnieka sētas ēkā.

Grupas piedāvājumi pieejami sākot no 15 personām grupā, šobrīd rezervējot ekskursijas, ieejas biļetes pieejamas ar atlaidi. Vairāk par "Ziemas Gaismas dārza" grupu piedāvājumu iespējams uzzināt šeit. 

Foto: Publicitātes foto

Piektā "Ziemas Gaismas dārza" pastaigu taka notiks 2023. gada decembrī un 2024. gada janvārī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Šoreiz pastaigas radošā komanda un Latvijas gaismu mākslinieki aicinās apmeklētājus neparastā ceļojumā pa trejdeviņām brīnumu pasaulēm - par iedvesmu gaismu instalācijām kalpos latviešu dainas, teikas, ticējumi un pasakas, kuras savītas vienā lielā pasakainā ceļojumā, ļaus piedzīvot Saulgriežu brīnumu.

Sekojiet projekta Gaismas Stāsti Facebook lapai un uzziniet par visdažādākajiem gaismu notikumiem Latvijā.

Citi šobrīd lasa

Bijusī "Playboy" modele vairs neuzdrošinās iziet no mājām — iemesls visnotaļ kutelīgs 1
FOTO: draugu, radu un kolēģu lokā reperis Gustavo prezentē savu autobiogrāfiju
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2