Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Lielbritānijā simtiem "Eurostar" pasažieru astoņas stundas iestrēguši vilcienā

Pasaulē
2023. gada 30. novembrī 23:12 2023. gada 30. novembrī 23:12
  Jauns.lv/LETA
Lielbritānijā aptuveni 700 pasažieri ilgāk nekā astoņas stundas pavadījuši iesprostoti "Eurostar" vilcienā bez elektrības un funkcionējošām tualetēm.

Vilciens plkst.8.16 (plkst.10.16 pēc Latvijas laika) izbrauca no Londonas, bet aptuveni pēc pusstundas saplīsa pie ieejas Lamanša tunelī. Vilciena galamērķis bija Amsterdama.


Pasažieru vilcienu operators "Eurostar", kas nodrošina satiksmi zem Lamanša šauruma, skaidroja, ka negadījumu izraisīja elektrības kabeļa uzkrišana uz vilciena.

Pasažieri ziņoja, ka vilcienā nav elektrības un nedarbojas tualetes. Uzņēmums atzina, ka situācija vilcienā ir sarežģīta.

"Pēc sarežģītās situācijas, ko izraisīja vilciena novietojums un sliežu ceļu infrastruktūra, (..) bija jāievēro noteiktas drošības procedūras, pirms mēs varējām pārvietot vilcienu," paziņoja "Eurostar", norādot, ka vilciens ar visiem pasažieriem tiek transportēts atpakaļ uz Londonu.

"Eurostar" atvainojas par problēmām, ar kurām šodien saskārās klienti, un paziņoja, ka pasažieriem tiks izmaksāta paaugstināta kompensācija.

Citi šobrīd lasa

Nepieciešams izmeklējums ar kontrastvielu? Cik ļoti tā kaitē veselībai? 1
Toms Krūzs sācis kopdzīvi ar jaunu draudzeni - sabiedrības dāmu no Krievijas 2
Krievijas skolās apgūs Putina interviju, ar analīzi gan var būt nepatikšanas
Pievienot komentāru