Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kāda maigošanās ar teroristiem, kuri grib mūs iznīcināt? Izraēla ANO Drošības padomē noraida aicinājumus uz pastāvīgu pamieru ar "Hamas"

Pasaulē
2023. gada 30. novembrī 09:10 2023. gada 30. novembrī 09:10
  Jauns.lv/LETA
Izraēla trešdien ANO Drošības padomē noraidīja aicinājumus uz pastāvīgu pamieru karā Gazas joslā.


"Jebkurš, kas atbalsta pamieru, pamatā atbalsta "Hamas" terora valdīšanas turpināšanos Gazā," Drošības padomē Ņujorkā sacīja Izraēlas vēstnieks ANO Gilads Erdans. Viņš atzina, ka Izraēla ar pamieru nevar aizsargāt savus pilsoņus.

Nevar pieprasīt pamieru un tai pašā laikā apgalvot, ka cenšas panākt risinājumu šim konfliktam, teica Erdans, atzīmējot, ka palestīniešu kaujinieku grupējums "Hamas" nav partneris uzticamam mieram.

""Hamas" ir publiski paziņojis - un jūs visi to redzējāt - ka tas atkārtos 7.oktobri atkal un atkal, līdz Izraēlas vairs nebūs. Kā jūs atbildētu un aizsargātu savus pilsoņus no tik skaidriem draudiem ar pamieru?"

Erdans sacīja, ka vardarbība var tikt izbeigta tikai tad, ja "Hamas" nodos visus savus ķīlniekus un visus, kas bija iesaistīti uzbrukumā Izraēlai 7.oktobrī. 

Saistītās ziņas

Netanjahu uzstāj uz "Hamas" iznīcināšanu pēc pamiera beigām
"Grieza nost galvas pat maziem bērniem!": no palestīniešu "brīvības cīnītājiem" atbrīvotajos kibucos paveras šausmu skati 1
"Hamas" atbrīvo 13 Izraēlas ķīlniekus apmaiņā pret 39 palestīniešu cietumniekiem

Citi šobrīd lasa

"Vienaldzība ir vardarbība,"- Uģis Joksts par darbu televīzijā, tiešraidēm un nemieru
Dzeramnaudas pasaulē un Latvijā: cik atstāt, lai neaizvainotu apkalpotājus 2
Lietuvas armija īsi un saprotami izskaidro: "Karš šodien nebūs"
Pievienot komentāru