Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: no kādas liesmojošas Lielbritānijas augstceltnes ar ceļamkrānu izglābj strādnieku

Pasaulē
2023. gada 23. novembrī 20:27 2023. gada 23. novembrī 20:27
  Jauns.lv
Lielbritānijā kādam strādniekam darba diena varēja izvērsties pavisam bēdīgi. Viņa darba vietā izcēlās ugunsgrēks un viņu ieskāva liesmas. Kad jau šķita, ka izejas vairs nav, pie apvāršņa parādījās ceļamkrāns ar galā piestiprinātu būri.

Celtnieks bija tuvu tam, lai viņu pārņemtu liesmas, bet pacēlāja vadītājs bija ātrāks un viņu izglāba no degoša 750 miljonu mārciņu vērtā Readinga attīstības projekta jumta.


Vīrietis, kura vārds nav nosaukts, bija tuvu nāvei, pirms Glenam Edvardam izdevās veikt glābšanas operāciju Holivudas stilā un caur dūmiem un liesmām pārvietot būri, lai glābtu savu vārdā neminēto kolēģi. 

Pirms 65 gadus vecajam Edvarda kungam bija iespēja parādīt savas operatora prasmes, kad filmētajos kadros redzams, kā otrs celtnieks ir iesprostots viens pats uz One Station Hill biroju kompleksa virsotnes netālu no Reidingas stacijas, jo pie viņa kājām jau plosās liesmas. 

Milzīgā spiedienā Glenam izdevās prasmīgi nolaist būri uz One Station Hill biroju ēkas virsotnes netālu no Reading stacijas, kad ēku bija pārņēmušas liesmas. No zemes atskanēja milzīgas ovācijas, kad vīrietis ielēca būrī un tika nogādāts drošībā.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: rīdzinieks ieraudzīja, kā sieviete "izved pastaigā" bērnu, un izsauca policiju
Latvijas basketbolisti pirmā puslaika uzvar Slovākiju - bumba grozā varētu krist biežāk
Zelenskis: Ukraina zaudējusi 31 000 karavīru 1
Pievienot komentāru