Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kopumā Nikolajs Ogolobjaks (attēlā), kuru viņa sekotāji iesauca par "grāfu", iespējams, iedvesmojoties no britu autora Brema Stokera stāsta par grāfu Drakulu, 2008. gadā nonāvēja četrus pusaudžus - Olgu Puhovu, Annu Gorohovu, Andreju Sorokinu un Varvara Kuzminu. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Putins apžēlo sātanistu-kanibālu, kurš medīja, nežēlīgi slepkavoja un ēda pusaudžus

Pasaulē
2023. gada 22. novembrī 12:25 2023. gada 22. novembrī 12:25
  Jauns.lv
Frontē Ukrainā pavadītais laiks no cietumsoda izciešaas atbrīvojis kārtējo vājprātīgo slepkavu Krievijā. Šoreiz krievu sabiedrībai būs iespēja priekšlaicīgi savā starpā uzņemt pārliecinātu sātanistu, kurš paša izgudrotu rituālu vajadzībām nonāvēja četrus pusaudžus.

Krievijas armijas militārā vienība "Storm Z" realitātē ir aprakstāma kā dažādu, vāji sagatavotu noziedznieku grupa, kuru okupanti ik pa laikam izmanto "lielgabalu gaļas" uzdevumos - bez sirdsapziņas pārmetumiem metot iekšā kā triecienniekus.


Izdzīvošanas varbūtība šajā aizvietojamo, valstij nevajadzīgo slepkavnieku čupā ir ļoti zema, taču ir arī tādi, kuriem paveicas "izvilkt" sešus mēnešus, kas nepieciešami, lai tiktu pie amnestijas.

Starp šādiem veiksminiekiem ticis arī 33 gadus vecais Nikolajs Ogolobjaks.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem viņa vārds Krievijas medijos izskanēja saistībā ar sātanistu grupu, kura medīja, nežēlīgi slepkavoja un ēda savus upurus.

Kopumā Ogolobjaks, kuru viņa sekotāji iesauca par "grāfu", iespējams, iedvesmojoties no britu autora Brema Stokera stāsta par grāfu Drakulu, 2008. gadā nonāvēja četrus pusaudžus - Olgu Puhovu, Annu Gorohovu, Andreju Sorokinu un Varvara Kuzminu.

Slepkava kopā ar kādu citu domubiedru vārdā Aleksandrs Voronovs, kuram iesauka bijusi "Hitlers", diviem no upuriem nogriezuši galvas, izgriezuši sirdis un mēles.

Saskaņā ar tiesas rīcībā nonākušajiem materiāliem, orgāni pēcāk izcepti un apēsti. Tikmēr kādu citu upuri Ogolobjaks sadūris ar nazi 666 reizes - par godu tā saucamajam "sātana skaitlim". Dūrienus viņš skaitījis skaļā balsī.

Galvas upuriem esot nocirstas ar zobenu. Kāda cita sātaniskā grupējuma jaunpienācēja tikmēr "iesvētīta" ar upuru asinīm.

Saistītās ziņas

No kara pārnākušie krievi turpina slepkavot dzimtenē
FOTO: Ukraina savos cietumos "pāraudzina" krievu karagūstekņus
Krievu okupanti vispirms nolaupa Mariupoles pusaudzi, pēc tam iešķiebj pavēsti karot pret dzimteni

Sātanistu grupu, kuras biedrs bija Ogolobjaks, 2006. gadā esot dibinājis kāds Konstantīns Baranovs ar iesauku "Ilknis". Tolaik viņam esot bijuši vien 15 gadi.

Ogolobjakam par noziegumiem piesprieda 20 gadus aiz restēm, taču pusgads, kuru noziedznieks pavadīja šaujot uz ukraiņiem, brīvību sagādāja viņam priekšlaicīgi, ar Vladimira Putina amnestiju.

Tiesa gan, saskaņā ar sātanista tēva teikto medijiem, Ogolobjaks ticis ievainots. Viņš staigā, taču traumas esot nopietnas.

Jau zināms, ka Krievijā ilgāku laiku tiek piekopta ieslodzīto vervēšana kara vajadzībām. Par frontē pavadīto laiku noziedznieki pretī saņem amnestiju no Vladimira Putina.

Šādas politikas rezultātā no cietuma iznākuši un atkārtotas zvērības pastrādājuši jau vairāki savulaik par smagiem noziegumiem notiesātie.

Citi šobrīd lasa

Kamēr ģenerālis cīnās par "krievu pasauli" Ukrainā, izplatās skrejlapas ar viņa sievas kailfoto 4
Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 5
VIDEO: rīdzinieks ieraudzīja, kā sieviete "izved pastaigā" bērnu, un izsauca policiju 2
Pievienot komentāru