Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Putins apžēlo sātanistu, kurš sadalīja gabalos četrus pusaudžus

Pasaulē
2023. gada 21. novembrī 23:29 2023. gada 21. novembrī 23:29
  Jauns.lv
Jaroslavļā brīvībā iznācis sātanistu bandas loceklis Nikolajs Oglobļaks, kuram 2010. gadā tika piespriesti 20 gadi kolonijā par četru pusaudžu nogalināšanu. Par to viņa tēvs pastāstījis izdevumam "76.ru".

Pēc viņa teiktā, Oglobļaks saņēmis Vladimira Putina apžēlošanu pēc dalības karā Ukrainā. Cietumā viņam bija jāsēž līdz 2030. gadam, raksta "The Insider".


"Viņš tur dienēja pusgadu. Atgriezās 2. novembrī. Viņš pēc ievainojuma ir invalīds. Staigā, bet ievainojums bija smags. Kamēr neviens nestrādā, atkopjas. Armijā viņu diez vai atkal ņems."

Sātanistu sekta, par kuru ir runa, Jaroslavļā izveidojās 2006. gadā. Tās dibinātājs bija 15 gadus vecais Konstantīns "Ilknis" Baranovs, vēlāk grupai pievienojās vēl divi pusaudži - Nikolajs Oglobļaks "Grafs"  un Aleksejs Čistjakovs "Mirušais". Gada laikā sektā iestājās Antons Makovkins "Dakteris Gots", Sergejs Karpenko "Distris" un Aleksandrs Voronovs "Hitlers".

Šajā sastāvā sektas locekļi vairākus gadus rīkoja upurēšanas rituālus, kuros tika nogalināti suņi un kaķi. Jaunos biedrus iesvētīja ar dzīvnieku asinīm. Kompānija mitinājās tuksnesī starp privāto sektoru un kapsētu Krasnoperekopskas rajonā Jaroslavļā, kur tika uzstādīts apgāzts krusts. Pie tā piesieti dzīvnieku līķi, blakus dedzināts ugunskurs.

2008. gada vasarā bandas locekļi nežēlīgi nogalināja četrus Jaroslavļas koledžu audzēkņus — Olgu Puhovu, Barbaru Kuzminu, Andreju Sorokinu un Annu Gorohovu, viņu ķermeņi tika sadalīti gabalos. Tiesājamie saņēma 8 līdz 20 gadu cietumsodu.

Maksimālo cietumsodu - 20 gadu cietumsodu - saņēma Oglobļaks, kurš slepkavības brīdī bija pilngadīgs. Viņu atzina par vainīgu vardarbībā pret mirušo apbedījumu vietām, ko izdarījusi personu grupa, divu personu slepkavībā, ko izdarījusi grupa pēc iepriekšējas vienošanās, ņirgāšanās par mirušo līķiem, ja to izdarījusi grupa.

Citi šobrīd lasa

No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 7
Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
Pievienot komentāru