Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ričs Mūrs un Finnijs (ekrānuzņēmums no "X")

Terjers izdzīvo 10 nedēļas kalnos un nepamet bojāgājušo saimnieku

Pasaulē
2023. gada 16. novembrī 20:42 2023. gada 16. novembrī 20:42
  Jauns.lv
Suns atrasts izdzīvojis pie sava mirušā saimnieka ķermeņa 10 nedēļas pēc tam, kad viņi pazuda ASV Kolorado štata kalnos.


71 gadu vecais Ričs Mūrs ar savu Džeka Rasela terjeru Finniju 19. augustā devās kāpt Blekhedas virsotnē, taču mājās neatgriezās, vēsta BBC. Viņa līķi atrada 30. oktobrī, bet Finnijs nepameta savu saimnieku arī pēc nāves.

“Taos Search and Rescue” brīvprātīgo grupas pārstāve sacīja, ka glābēji daudzas dienas nesekmīgi meklēja Mūru netālu no rajona, kurā bija atrasta viņa automašīna. Pēc vairākām nedēļām mednieks atrada Mūra līķi apmēram divarpus kilometrus no virsotnes. Vietējais koroners paziņoja, ka Mūrs miris no hipotermijas. Mūra draugi apgalvoja, ka nelaiķis bija pieredzējis kalnos kāpējs un jau bija uzkāpis šajā virsotnē ar draugu.

Atrastais Finnijs bija krietni izkāmējis. Glābēji uzskata, ka terjers spēja izdzīvot, medījot mazus dzīvniekus, piemēram, peles, vienlaikus izvairoties no tādām plēsoņām kā pumas, kojoti un lāči.

Mūra atraitne izteicās, ka Finnijs bija ļoti pieķēries viņas vīram un kopā ar dēlu bija ļoti aizkustināti par viņa izrādīto uzticību saimniekam pat pēc viņa nāves.

Citi šobrīd lasa

Zane Jančevska par teātri, folkloru un dabu: "Skaisti brīži gadās tad, kad tos negaida"
Toms Breidijs nespēj pieņemt, ka viņa šķirtajai sievai supermodelei Žizelei Bundhenai ir jaunas attiecības
Lietuvas armija īsi un saprotami izskaidro: "Karš šodien nebūs"
Tēmas: ASV, BBC
Pievienot komentāru