Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ukraiņu sapieri Bahmutas apkaimē. (Foto: IMAGO/SNA)

Bahmutas virzienā krievu karavīri maina taktiku

Pasaulē
2023. gada 5. novembrī 23:43 2023. gada 5. novembrī 23:43
  Jauns.lv
Bahmutas virzienā krievu karavīri maina kaujas taktiku. Par to ziņo bezpilota lidaparātu "Ačilas" komandieris Jurijs Fedorenko. 

«Cīņas ir smagas un turpinās visu diennakti. Ienaidnieks cenšas mainīt savu kaujas taktiku, lai gūtu panākumus. Tomēr iniciatīva pilnībā paliek aizsardzības spēku pusē,» viņš sacīja. 


«Dažos iecirkņos mēģina šturmēt galvenokārt ar mobilizētiem vai tādas privātas militārās kompānijas kā "Storm Z" karavīriem, dažos ar profesionāli apmācītiem līguma karavīriem. Vietām uzbrukums tiek veikts tikai ar karaspēka palīdzību, ar artilērijas atbalstu, vietām - ar bruņutehnikas, vieglās bruņutehnikas palīdzību,» viņš atzīmēja. 

Turklāt ienaidnieks diezgan intensīvi cenšas izmantot bezpilota lidaparātus gan civiliem, gan militāriem mērķiem, un dažos sektoros šo ieroču pārpilnība ir liela. "Tomēr aizsardzības spēki, saprotot, kā darbojas ienaidnieks, adekvāti un efektīvi reaģē uz šiem izaicinājumiem, un, pateicoties mūsu starptautiskajiem partneriem un ukraiņu tautai, mūsu rīcībā ir instrumenti, kas palīdz identificēt ienaidnieka bezpilota lidaparātus un attiecīgi tos notriekt," sacīja Fedorenko.

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams kliedē baumas par sazvērestības teoriju, ka princese Ketrīna it kā atrodoties komā
Latvijas pasts un Igaunijas pasts - divas pasaules 2
Traģēdija Ropažu pusē: noslīkst sešus gadus vecs bērns
Pievienot komentāru