Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ramzans Kadirovs (Foto: AFP/Scanpix)

Čečenu diktators Kadirovs šodien lidojis virs Latvijas? 3

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Pasaulē
20. septembrī 16:47 2023. gada 20. septembrī 16:47
  Jauns.lv
Šodien virs Latvijas teritorijas lidojusi noslēpumaina, speciāli aprīkota lidmašīna pacientu pārvadāšanai, kas no Maskavas izlidojusi uz Vāciju, vēsta Krievijas mediji. Vestais pasažieris netiek norādīts, taču sociālajos tīklos min, ka tas varētu būt smagi slimais čečenu diktators Ramzans Kadirovs, kuram nolādētie Rietumi ir pēdējā cerība.

“Bombardier Learjet 60” ar kodu IFA1293 izlidoja apmēram plkst. 12 pēc Latvijas laika no Vnukovas lidostas Maskavā un lidoja uz Hanoveri. Kādu laiku tā lidoja ar atslēgtu transponderi, pēc tam ielidoja Latvijas gaisa telpā, bet plkst. 15.51 nolaidās Hanoverē.


Zināms, ka šorīt šī lidmašīna ielidojusi Maskavā no Nirnbergas.

Saistītās ziņas

Medijs: Kadirova lidmašīna šomēnes trīs reizes lidojusi uz Maskavu
Kadirova veselības stāvoklis: Krievijas galveno slimnīcu pēkšņi sākuši apmeklēt čečeni ekskluzīvos auto 1
Parādās ziņas par čečenu līdera Kadirova nāvi 1

Pagaidām publiski nav pieejamas ziņas, ko šī sanitārās aviācijas lidmašīna pārvadājusi, taču parasti šādiem lidaparātiem ir nepieciešama īpaša atļauja. Tā tiek izsniegta, ja reiss notiek, piemēram, pacienta pārvadāšanai.

Viena no slavenākajām Hanoveres medicīnas iestādēm ir Starptautiskais neiroloģijas institūts (INI), kā arī universitātes klīnika, kur sevišķi augstu vērtē transplantācijas ķirurģijas un imunoloģijas nodaļu.

Pēdējā laikā klīdušas runas par Kadirova smago veselības stāvokli vai pat nāvi. Tiek minēts, ka diktatoram vairs nefunkcionē nieres, un Maskavā veikta nieres pārstādīšanas operācija, taču viņa organisms neesot pieņēmis donora orgānu, tādēļ tiek gatavota jauna operācija.

Ja uz Vāciju vestais pacients tiešām ir Kadirovs, tas būs ļoti ironiski, jo kopš Krievijas invāzijas Ukrainā Kadirovs pastāvīgi aicinājis uz krusta karu pret "šaitaniem" eiropiešiem un solījis čečenu karavīru iesoļošanu Eiropas valstu galvaspilsētās, tostarp Berlīnē. Ja piepildītos viņa sapņi, un Vācija nonāktu Krievijas impērijas sastāvā, Kadirovam nu nāktos citur meklēt savas dzīvības glābiņu, ja pašmāju medicīna bezspēcīga.

Citi šobrīd lasa

Jaunolainē vilciens notriec sievieti – viņa bija iestigusi kupenā pie sliežu šķērsošanas vietas 3
Smagajā avārijā uz Ventspils šosejas 6 cietušie
VIDEO: Džonijs Deps, Bono un citas slavenības kopā ar ļaužu tūkstošiem pavada pēdējā gaitā ēverģēlīgo "The Pogues" solistu Šeinu Makgovanu
Skatīt visus komentārus