Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zināms, ka 2022. gada vasarā mākslinieks, kurš iepriekš bija pazīstams kā Igors Rektors un viņa līgava – psiholoģe, kuras vārds iepriekš bija Jekaterina Kirpičņikova, mainīja vārdus uz Andželīna Džolija un Džonijs Deps. Iepriekšējā gada 8. septembrī jaunieši apprecējās. (Foto: Ekrānuzņēmums no Vk.com)

Krievu Džonijs Deps sūdz tiesā Krievijas “Pirmo Kanālu” par atteikšanos saukt viņu īstajā vārdā

Pasaulē
2023. gada 31. janvārī 04:58 2023. gada 31. janvārī 04:58
  Jauns.lv
Šādu situāciju Krievijā radījis kāds mākslinieks, kurš savulaik bijis pazīstams ar vārdu Igors Rektors. Puisis nomainījis vārdu vēl pērn un nu sadusmojies, ka viņa izvēli nerespektē Krievijā bāzētais “Pirmais Kanāls”, kurš sižetā atteicies mākslinieku saukt par Džoniju Jevgeņjeviču Depu.

Krievijas mākslinieks ir iesūdzējis tiesā “Pirmo Kanālu”, ziņo Krievijas medijs Gazeta.ru.


Kā paskaidroja vīrietis, vienā no raidījuma “Labrīt!” sižetiem viņš nosaukts vecajā vārdā, proti, Igors Rektors.

Šāda rīcība viņu “pamatīgi sarūgtinājusi”. Prasību “kompensēt morālo kaitējumu”, izmaksājot 10 miljonu rubļus (ap 131 500 eiro) mākslinieks esot nosūtījis Ostankinas rajona tiesai, ziņo Gazeta.ru.

“Sižets bija par to, kā no nevajadzīgām dāvanām var uztaisīt sev kaut ko interesantu. Man uzdāvināja paciņu viltotu banknošu, un es nolēmu uztaisīt gleznu. Uzlīmēja uz audekla visas banknotes, virsū uzzīmēju ziedus. “Pirmais Kanāls” gribēja par to veidot sižetu. Uzfilmējām videomateriālu, nosūtījām, viņiem ļoti patika. Es pēc dokumentiem esmu Džonijs Deps, attiecīgi tā arī sevi pieteicu. Pēc tam izrādījās, ka vārds netika izmantots, jo tas esot “saistīts ar amerikāņu cilvēku” [pasaulslaveno aktieri]. Sižets tika translēts, mani saucot par Igoru Rektoru. Pēc tam man sāka zvanīt mani paziņas un jautāt, kāpēc mani tā nosaukuši. Bizensa partneri pat izvirzīja pretenzijas. Man ir digitālais muzejs, kurā es veicu darbu kā Džonijs Deps. Cilvēkiem radās jautājumi, tas ietekmēja manu reputāciju. Ļoti nepatīkami. Man kā māksliniekam ir svarīgi, lai man būtu normāls stāvoklis un iedvesma radīt,” publiski stāstīja Džonijs Jevgeņjevičs Deps.

Saistītās ziņas

Restorānā Krievijā aiztur laulātu pāri par izteikumiem privātā sarunā 1
Krievu aktīvisti izmanto futbola zvaigznes Mbapē vārdu, lai reklamētu Latvijā aizturēto Krievijas propagandistu
10 miljoni rubļu par katru iznīcinātu "Abrams" — Krievijas lielie uzņēmēji gatavi "samesties" 1

Holivudas zvaigznes vārdu pieņēmusi arī mākslinieka sieva

Uz jautājumu, kā viņš vērtē savas izredzes uzvarēt tiesā, vīrietis atbildēt nevarēja, vēsta Gazeta.ru.

“Es pirmo reizi ar ko tādu saskaros, tāpēc es nevaru izvērtēt. Es īsti nesaprotu, kā tā sistēma darbojas. Nezinu,” teicis mākslinieks.

Zināms, ka 2022. gada vasarā mākslinieks, kurš iepriekš bija pazīstams kā Igors Rektors un viņa līgava – psiholoģe, kuras vārds iepriekš bija Jekaterina Kirpičņikova, mainīja vārdus uz Andželīna Džolija un Džonijs Deps. Iepriekšējā gada 8. septembrī jaunieši apprecējās.

Kā Gazeta.ru iepriekš stāstīja, Džonija Jevgeņjeviča Depa dzīvesbiedre topošos bērnus pāris plāno “nosaukt slāviskos vārdos”, piemēram, par Ievu vai Damiru.

Citi šobrīd lasa

Pilnīgi viss, kas tev jāzina par savām aknām! No biežākajām slimībām līdz produktiem, kas tām palīdz
Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 5
VIDEO: rīdzinieks ieraudzīja, kā sieviete "izved pastaigā" bērnu, un izsauca policiju 2
Pievienot komentāru