Ariarne Titmusa. (Foto: Insidefoto/Sipa USA/ Vida Press)

Olimpiskā čempione, kas vērsusies pie ārsta gūžas sāpju dēļ, uzzina šokējošu diagnozi

Sporta zvaigznes
20. septembrī 13:02 2023. gada 20. septembrī 13:02
  Jauns.lv
Divkārtējā olimpiskā čempione peldēšanā, 23 gadus vecā austrāliete Ariarne Titmusa uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu devās gūžas sāpju dēļ, un, meklējot cēloni, ārsti pēkšņi konstatēja audzēju.

"Man tiešām kaut kas bija gūžā, bet tas bija pilnīgi izskaidrojams. Un tad ārsti pamanīja vēl kaut ko, kas visu pārējo padarīja otršķirīgu. Manā labajā olnīcā tika konstatēts liels audzējs. Visi zina, ka es vairāk par visu vēlos būt māte. Šādās situācijās jūs domājat par sliktāko notikumu attīstības scenāriju. Es baidījos, ka varētu zaudēt olnīcas," "Instagram" rakstīja Titmusa.

Pagājušajā nedēļā austrāliete pārcieta operāciju, pēc kuras dalījās ar faniem priecīgā jaunumā - audzējs tika izņemts.

Ariarne Titmusa. (Foto: Instagram/@ariarnetitmus_)

"Būt sportistam ir sarežģīti. Būt sievietei ir sarežģīti. Pēdējo pāris nedēļu laikā esmu daudz ko uzzinājusi par savu ķermeni un tā iespējām. Sapratu, ka laba fiziskā forma nepadara cilvēku neuzņēmīgu pret šādām lietām. Esmu priecīga, ka audzējs tika atklāts, pirms tas paspēja izaugt vēl lielāks," sacīja Titmuss.

23 gadus vecā Titmusa Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja četras medaļas. Viņa kļuva par olimpisko čempioni 200 un 400 metru distancēs brīvajā stilā. Tāpat viņa izcīnīja sudrabu 800 metru distancē brīvajā stilā un bronzu 4x200 metru stafetē brīvajā stilā.

Citi šobrīd lasa

Spriež par Viļa Lāča pārapbedīšanu un viņa kapa pieminekļa novākšanu. Ko par to saka viņa mazmeita? FOTO 1
Eiropa sāk cīņu pret ātro modi: aizliegs iznīcināt nepārdotos apģērbus un apavus
No ministra padomnieka līdz nodevējam. Kas zināms par Ukrainas Drošības dienesta likvidēto Iļju Kivu, kurš savā nāves dienā aicināja Zelenski pakārties?
Pievienot komentāru