Pēdējā iespēja pieteikties 10 dienu slaiduma maratonam! Notievē viegli līdz vasarai!

Diētas
2022. gada 8. jūnijā 10:00 2022. gada 8. jūnijā 10:00
  Reklāmas projekts
Slaidākam cilvēkam vieglāka dzīve! To Tev pateiks jebkurš, kurš reiz ir dzīvojis kompleksos par lieko svaru, bet tagad nēsā apspīlētu apģērbu un uzmirdz peldkostīmā. Kustētes vairāk un ēst mazāk lai paliek pagātnē! Šie jauns.lv lasītāji ir gatavi dalīties savā lielajā tievēšanas noslēpumā, ko noteikti jāpamēģina arī Tev!

Pirms MonacoFit.com Artūrs lielo punci slēpa zem drēbju kārtām

“Liekais svars manā gadījumā parādījās tikai pēdējā gada laikā. Laikam jau taisnība vien ir, ka līdz ar gadiem vielmaiņa pasliktinās - vairs nevar ēst visu pēc kārtas. Es esmu kategoriski PRET visādām tur “brīnumu” tievēšanas tabletēm vai sevis mērdēšanu badā, tāpēc sapratu, ka gribu sev individuālu ēšanas plānu, bet sākumā likās, ka tas būs dārgi...

Vienu dienu svari kārtējo reizi parādīija šo biedējošu skaitli un tad es sapratu, ka steidzami jāsāk kaut kas darīt lietas labā, jo paši no sevis tauki nekūst, un kļūs tikai sliktāk. Pēkšņi arī draugi un darba kolēģi sāka iesmiet, ka esmu “apvēlies”. Tas baigi sita pa pašapziņu. Es nevēlējos atlikušo dzīvi pavadīt, būdams resns un nelaimīgs.”

Uzmanību! MonacoFit.com piedāvājums tik izdevīgi vēl tikai šodien! Piesakies tagad un šeit!

“Mans kaimiņš Jānis ar šo pašu programmu nometa ap 18 kilogramiem. Un tad vēl Intars Busulis X faktorā ar MonacoFit.com notievēja par 10 kilogramiem, Kopš tā brīža manā dzimtajā Ķekavā visi runā par MonacoFit.com un es gribēju vienkārši pamēģināt, vai tiešām programma strādā jebkuram.”

Grūti bija tikai saņemties sākt

“Aizpildīju bezmaksas testu un saņēmu plānu, ko un kurā ēdienreizē ēst, un kā pagatavot. Darba dienās pie plāna pieturējos vairāk, brīvdienās sanāca arī pašmaukties, jo ballītes neviens neatcēla (smejas). Un pat tad, kad atļāvos apēst kaut ko ārpus plāna, liekie tauki kusa un svars samazinājās. Foršākais, ka nevienā brīdī nejutos izsalcis vai sailgojies pēc kā tāda, kas nebūtu iekļauts manā plānā, jo pats izvēlējos, kādi produkti man būs jāēd. Kilogrami kusta neticami viegli, vienkārši ēdot pareizos ēdienus. Pats neticēju, ka tādi rezultāti iespējami bez sporta vai badošanās!”

“To, ka esmu notievējs, pamanīju jau otrajā dienā, bet pirmie 5 kilogrami nokrita apmēram 12. dienā.  Ja es būtu visu precīzi ievērojis, noteikti tas būtu noticis vēl ātrāk (smejas). Tagad, kad esmu nometis 11 kilogramus tīru tauku, jūtos labāk kā jebkad- esmu pārliecinātāks par sevi, ir vairāk spēka, nemaz nerunājot par to, cik labi izskatos. Tagad L izmēra vietā man der M vai pat S!

Uzmanību! MonacoFit.com piedāvājums tik izdevīgi vēl tikai šodien! Piesakies tagad un šeit!

Jāni Danileviču draugs pierunāja tikai pamēģināt …

“Sākās viss kā joks, bet tagad esmu nometis apmēram 15 kg. Nedomāju apstāsties, jo tagad jau sapnis par sešpaku liekas pavisam reāls! Esmu nomainījis visu garderobi! Kādreizējā XL izmēra vietā tagad nēsāju M un beidzot varu izvēlēties apģērbu, kas patīk!”

“Sākot ievērot MonacoFit, es biju pārsteigs, cik programmā viss ir pārdomāts un viegli ievērojams. Es ātri piešāvos un mans organisms sāka strādāt kā pulkstenis, zinādams, kad un kas man ir jāēd. Viss bija pateikts priekšā, atlika vien ievērot. Svars nokritās jau pirmajā nedēļā. Arī enerģijas kļuva arvien vairāk. Ar katru dienu samazinājās vidukļa apkērtmērs un pavisam drīz varēja redzēt jau izteiktas muskuļu aprises.”

Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri grib notievēt, bet atrod 100 atrunas, lai to nedarītu?

Jānis: “Grūtākais ir sākt, bet ir jāsaņemās sevis un savu mīļo labā! Un kad vēl, ja ne tagad?! Izdari to par spīti savam slinkumam un atrunām- “ai, to tak vēlāk” vai “vēl nav īstais brīdis”. Mēs esam pelnījuši justies labi un mierā ar sevi katru dienu! Piešķir savai dzīvei un figūrai jaunu kvalitāti - piesakies MonacoFit tagad!''

Artūrs: “Mums ir dota viena dzīve un mēs paši nosakām, kā mēs šīs dzīves laikā izskatamies un jūtamies. Man pietika ar vienu nedēļu šajā programmā, lai iemīlētu veselīgu dzīvesveidu un sevi bez vēdera (smejas). Šī programma patiks un derēs ikvienam- ir vismaz jāpamēģina! Sāc piepildīt savu sapni par slaidu augumu tagad!”

Piesakies lielajam MonacoFit.com izaicinājumumam un uzreiz saņem:

+ Speciālu šī raksta lasītāja atlaidi

+ īpaši Tev pielāgotu ēdienkarti katrai nedēļas dienai

+ personīgu uztura speciālista atbalstu BEZ MAKSAS

Uzmanību! MonacoFit.com piedāvājums tik izdevīgi vēl tikai šodien! Piesakies tagad un šeit!

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Monacofit

Citi šobrīd lasa

Spriež par Viļa Lāča pārapbedīšanu un viņa kapa pieminekļa novākšanu. Ko par to saka viņa mazmeita? FOTO 4
Eiropa sāk cīņu pret ātro modi: aizliegs iznīcināt nepārdotos apģērbus un apavus
Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna