Liene Ušakova joprojām iesaka sievietēm pēc dzemdībām apēst savu placentu

Trakā pasaule
12. februārī 17:00 2024. gada 12. februārī 17:00
 
Digitālā satura veidotāja Liene Ušakova dodas uz raidījuma "Kad viņas satiekas" filmēšanu. Sēžot grimētavā, viņa atminas, kā bērnībā likusi sev kurkuļus un vīngliemežus uz sejas, kā arī savulaik dzērusi pašas placentu, lai iegūtu mūžīgo skaistumu.

Tālajā 2013. gadā Liene Ušakova, toreiz dziedātāja Liene Brikovska, sacēla kājās sabiedrību, nodemonstrējot, kā viņa pēc dzemdībām dzer kokteili, kurā ir pašas placenta.

2013. gads. Liene ar kokteili, kura sastāvā ir pašas placenta, cienā šova "Latvijas princese" uzvarētāju Katrīnu Puriņu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tajā laikā viņa uzsvēra, ka skaistuma un veselības dēļ šādu dzērienu gatavojot arī lielākās Amerikas šovbiznesa zvaigznes. Desmit gadi pagājuši, un, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, Liene neslēpj, ka arī šodien skaistuma dēļ būtu gatava apēst jebko.

"Es iesaku sievietēm pēc dzemdībām saglabāt savu placentu - vai nu izmantot to smūtijos, vai arī nodot viņu tālākajai apstrādei, kur tad viņu var pārveidot homeopātiskos graudiņos. To dara sievietes visā pasaulē," zina teikt Liene.

Citi šobrīd lasa

Sievietei ir laimīga kopdzīve ar ideālu vīru, bet viņa krāpj viņu ar bravūrīgu baikeri. Kāpēc?
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
VIDEO: smaga avārija uz Salu tilta; apstājusies satiksme centra virzienā